ЗбІРНА ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ФК “СОКІЛ” ВПЕВНЕНО ПЕРЕМОГЛА ФК “МАЛИН” !!!

Матч пройшов за повної ігрової та територіальної переваги нашої команди. Вже в першому таймі “соколята” відвантажили у ворота суперника чотири “сухих” м’ячі: Андрій Зінчук оформив дубль, ще по разу відзначилися Олександр Свєста та Богдан Мосійчук. У другому таймі довершили розгром суперника голи граючого тренера Андрія Островського зі штрафного та влучний удар головою Олександра Пруса. 6:0 – остаточний рахунок зустрічі – і збірна Житомирського району робить впевненний крок до чвертьфіналу Кубка області!!!
    На жаль, не обійшлося без травм: ще в першому таймі, через пошкодження спини, покинув поле один з найактивніших гравців ФК “Сокіл” у першому таймі, автор першого голу у ворота “малинчан” Олександр Свєста. А в другому таймі, тільки вийшовши на заміну, зазнав серйозного пошкодження руки Вадим Назаренко. Бажаємо хлопцям якнайшвидше вилікуватися та повернутися на футбольне поле!

«Сокіл» (Житомирський р-н) – ФК «Малин» – 6:0
21 квітня 2018 р. смт Новогуйвинське. 200 глядачів.
Арбітр – Д. Ступаков.
Голи О. Свєста (22), Б. Мосійчук (36), А. Зінчук (25, 40), О. Прус (67), А. Островський (79).
Попередження: І. Іванов (73), А. Островський (88) – немає.

Ще два футбольні клуби з Житомирського району- ФК «Пак-Трейд» з Високої Печі та іванівський ФК «Екстрім» у 1/8 фіналу Кубка області, згідно жеребкування,  грали між собою. Безкомпромісний, по-спортивному бойовий, поєдинок так і не виявив переможця – результативна нічия з рахунком 1:1, яка залишає непогані шанси на успіх обом командам.

Матчі – відповіді Кубка області відбудуться 28 квітня.