Відбулося попереднє засідання Виконкому Житомирської районної федерації футболу

       У п’ятницю, 22 лютого, у малій залі засідань Житомирської районної ради відбулося попереднє засідання Виконавчого комітету Житомирської районної федерації футболу.
    На початку засідання члени Виконкому обговорили підсумки сезону 2018 року і затвердили декілька важливих питань для розгляду на Загальних зборах представників команд ЖРФФ.
   Члени виконавчого комітету розглянули план роботи федерації на 2019 рік: стартуватиме футбольний сезон у Житомирському районі в квітні 2019 року традиційним матчем за Суперкубок району між командами “Танкіст” (смт. Новогуйвинське) і “Пак-Трейд”(смт.Висока Піч); в середині квітня стартують Чемпіонат і Першість Житомирського району з футболу. Також, у планах заходів Житомирської районної федерації футболу на 2019 рік передбачено проведення Кубку Житомирського району серед ветеранів (35+), Шкільної Футбольної Ліги серед учнів загальноосвітніх закладів Житомирського району і прилеглих ОТГ; вже традиційних змагань- «Кубків одного дня», приурочених до визначних свят нашої країни: Дню Пам’яті та Примирення, Дню Конституції України, Дню Незалежності України, Дню Козацької Слави тощо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Генеральний партнерІнформаційні партнериСпонсори та партнериМи в соцмережах