ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ПРЕДСТАВНИКІВ КОМАНД ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ

  У вівторок, 9 липня, в конференц-залі готелю «Україна» відбулися Загальні збори президентів (представників) футбольних команд, які приймають участь у Чемпіонаті Житомирського району з футболу сезону 2019 року.

  На зборах були присутні: голова ГО «Житомирська районна федерація футболу» Володимир Решотка, перший заступник голови ГО «ЖРФФ» Василь Городнюк, заступник голови Руслан Ляшук, члени Виконавчого комітету ГО «ЖРФФ», представники прес-служби районної федерації, президенти (представники), тренери, гравці команд-учасниць одного з найкращих районних чемпіонатів Житомирщини.

  Приємним сюрпризом для всіх учасників зборів став візит справжнього поціновувача футболу, генерального партнера Житомирської районної федерації футболу, кандидата в народні депутати по 67 виборчому округу ІГОРЯ ХОДАКА.

 «У наш непростий час, футбол є не лише найпопулярнішим видом спорту, а й консолідуючим фактором суспільства. Щиро захоплююся всіми Вами!- сказав Ігор Євгенович.- Ви є фундаторами розвитку найпопулярнішої командної гри у світі, яка не лише сприяє популяризації спорту і здорового способу життя, а й об’єднує людей, гуртує їх навколо спільних інтересів. Футболом я захоплювався ще в юності, тож «закони» футболу використовую у своєму житті й досі, а саме: у будь-якій справі головне – це команда. Яким би геніальним не був гравець, без однодумців, без злагодженої командної гри досягти перемоги неможливо! Минулого року, я познайомився з керівниками Житомирської районної федерації футболу. Мене вразив їх серйозний підхід, справжній ентузіазм, професіоналізм, завзяття до розвитку футболу. Тому, ми вирішили об’єднати наші зусилля і я жодної секунди не жалкую, що вже майже два роки, допомагаю федерації та є їх не тільки генеральним партнером, а й, в першу чергу, однодумцем. Переконаний, що спільна робота з усіма небайдужими до нашого майбутнього сприятиме розвитку масового футболу, створюючи надійний фундамент районному, обласному і національному футболу!»

  Голова ЖРФФ Володимир Решотка, у свою чергу відзначив, що Ігор Євгенович зробив і робить багато хороших справ не тільки у футболі, а й у різних галузях соціальної сфери — спорті, медицині, соціальній допомозі. Також, Володимир Васильович висловив Ігорю Ходаку подяку від усієї дружньої футбольної громади Житомирського району за допомогу в розвитку та популяризації «гри мільйонів».        «Ігор Євгенович- справжня людина слова, яка завжди виконує свої обіцянки!-наголосив голова ЖРФФ. Сьогодні досить непроста економічна ситуація в Україні. Але, Ігор Євгененович знаходить власний час, власні кошти для допомоги людям! Переконаний, що  разом ми зробимо все можливе щоб футбол на Житомирщині був на найвищому рівні! . Хочу, щоб ми не були байдужими та підтримали ІГОРЯ ХОДАКА, який буде справжнім депутатом від народу. Вірю, що ми зробимо правильний вибір 21 липня!»

 Також, на загальних зборах учасники районних змагань внесли й затвердили зміни в регламент проведення Кубку Житомирського району з футболу сезону 2019 року, обговорили проблематичні організаційні моменти щодо  якісної підготовки футбольних полів до ігор, а також затвердили календар змагань на друге коло сезону.

Михайло Стаховський,

незалежний журналіст

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Генеральний партнер

Інформаційні партнериСпонсори та партнери

Ми в соцмережах