Вдалий політ “Сокола”

В суботу, 16 червня, відбулися чергові матчі у Першості Житомирської області з футболу. Збірна Житомирського району ФК «Сокіл»  зіграв свій матч у м. Олевську з ФК «Радовель».

З перших хвилин зустрічі «соколята» захопили ініціативу і почали  раз- по-раз перевіряти пильність голкіпера господарів поля, але ударам Андрія Зінчука, Олександра Свєсти (тричі!) і Богдана Мосійчука трохи забракло влучності. На 23-й хвилині граючий тренер гостей Андрій Островський втік від захисників і з гострого кута «поклав» м’яча  точнісінько під стійку воріт “Радовеля»- 0:1 на користь нашої команди! До кінця першого тайму футболісти з «Сокола» мали ще декілька реальних нагод аби забити другий гол, але рахунок так і не змінився.

На початку другого тайму гравець «пернатих» Віктор Федорчук  міг двічі «засмучувати» футболістів з Радовеля, але фортуна була на боці господарів. А на 53-й хвилині «соколята» залишилися вдесятьох: за другу жовту картку був вилучений Андрій Зінчук. Та цей неприємний епізод не завадив футболістам збірної Житомирського району забити вдруге- вдало зіграв на добиванні нестримний Андрій Островський, оформивши дубль,- і спокійно довести матч до заслуженої перемоги!

Наступний поєдинок наша команда проведе вдома- 23 червня в смт. Новогуйвинському ФК «Сокіл» прийматиме команду «Юність» з с. Волиця Андрушівського району. Запрошуємо всіх вболівалівальників переглянути цю цікаву зустріч і підтримати улюблену районну команду!

ФК «Радовель» – « Сокіл» (Житомирський район) – 0:2 (0:1).

16 червня 2018 р. м. Олевськ. Стадіон «Колос». 100 глядачів.

Арбітр: П. Дубровець (м. Олевськ). Асистенти арбітра: Т. Білокриницький (м. Житомир), М. Охрімчук (м. Коростень).

Спостерігач: Р. Можаровський (м. Житомир).

Голи: А. Островський-2 (23, 74).

Більше фото дивіться на сторінці Житомирської районної федерації футболу в “Фейсбуці”: www.facebook.com/zhrff.org.ua