Трансферні зміни в ФК «Сокіл»

  31 cерпня завершився дозаявковий період Першості Житомирської області з футболу сезону 2018 року.     Керівництво і тренерський штаб ФК «Сокіл» досить активно попрацювали в «трансферне вікно» і суттєво підсилилися молодими, але вже досвідченими гравцями, які, маємо надію, допоможуть збірній Житомирського району досягти заповітної мети- виграти Першість Житомирської області з футболу сезону 2018 року, щоб в наступному році приймати участь у Вищій лізі обласних змагань!

  Дякуємо гравцям, які грали за ФК «Сокіл» в І-му колі, але  в період міжсезоння, з багатьох об’єктивних причин, не потрапили до остаточної заявки нашої команди. Щиро дякуємо і бажаємо Вам успіхів у нових футбольних колективах!

  Залишили команду: Олександр Прус, Орлик Андрій, Шмайхель Микола, Сажин Микола, Скобель Олександр, Охріменко Максим, Макшаєв Володимир.

 

  Приєдналися до команди:

1. Артем Бедрачук, 1995 р.н., нападаючий. Грав за команди: ФК «Миропіль», «Зоря»(Врублівка), «Фортуна»(Андрушівка). Встиг вже провести два матчі за ФК «Сокіл» і забити два м’ячі.

2. Богдан Марцун, 1993 р.н., півзахисник. Грав за команди: «Полісся»(Житомир), «Зоря-Енергія»(Романів), «Керамік» (Баранівка). Теж зіграв вже два поєдинки за ФК «Сокіл».

3. Сєхов Максим, 2001 р.н., захисник. Грав за команди: «Поділля» (Хмельницький), «Фенікс» (Житомир), СДЮСШОР «Полісся» (Житомир).

4. Козачек Владислав, 1998 р.н., захисник. Грав за команди: «Арсенал» (Київ), «Динамо U-17» (Київ), «Чорноморець» (Одеса), «Оболонь-Бровар» (Київ), «Полісся» (Городниця).

5. Луньов Артем, 1994 р.н., захисник. Грав за команди: «ДЮСШ-21» (Київ), КНТЕУ «Меркурій» (Київ), «Моноліт» (Козятин).

6. Яцишин Тарас, 1998 р.н., захисник. Грав за команди: «Зірка» (Київ), «Сев-СДЮШОР-5″(Севастополь), «Хімобладнання» (Слов’янск).

7. Морочило Дмитро, 1998 р.н., півзахисник. Грав за команди: ФК «Маріуполь U-15», «Зірка» (Київ), «Рубікон» (Київ).

8. Борсук Іван, 1998 р.н., нападаючий. Грав за команди: «Зірка» (Київ), «Металург» (Запоріжжя), «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка). 

                                                                                                                                                                   

 


                                                                                          
                                      

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Генеральний партнерІнформаційні партнериСпонсори та партнериМи в соцмережах
Технічний партнер