«Танкіст» урочисто відсвяткував подвійний успіх у районних змаганнях!

  15 грудня в нічному клубі «Рафінад» відбувся Урочистий банкет на честь футбольного клубу «Танкіст», який феєрично провів  сезон 2018 року. Команді Валентина Островського вдалося завоювати не лише «золото» чемпіонату Житомирського району з футболу, а також виграти Кубок району, зробивши «золотий дубль»!

  Розділити радість з чемпіонами прийшов виконавчий директор Житомирської районної федерації футболу ІГОР КОЗЕРАЦЬКИЙ.

  ІГОР КОЗЕРАЦЬКИЙ ( виконавчий директор ЖРФФ): » Хочу передати, перш за все, найтепліші вітання для  Вашого дружнього колективу  від голови Житомирської обласної федерації футболу РУСЛАНА ПАВЛЮКА і від голови ЖРФФ ВОЛОДИМИРА РЕШОТКИ, які вітають Вас з феєрично проведеним футбольним сезоном і бажають Вам не зупинятися на досягнутому та надалі приносити радість перемоги своїм уболівальникам!   Від себе особисто хочу відзначити, що цьогорічні успіхи «броньованих»- це, насамперед,  сильний командний дух і,  звичайно, новий президент футбольного клубу- молодий і амбіційний ОЛЕКСАНДР САВАРІН. Високий професіоналізм,  притаманні йому витримка, оптимізм і відданість обраній справі стали запорукою того, що наразі ФК  «Танкіст» є взірцем  не тільки для районного, а й обласного футболу! А  усім гравцям команди хочу побажати здоров’я, спортивного натхнення, миру щастя та добра!!»

  ОЛЕКСАНДР САВАРІН (президент ФК «Танкіст»): «Я вдячний кожному з Вас, хто доклав руку до нашого чемпіонства і перемозі в Кубку. Всі Ви- великі професіонали, які здолали титанічну працю, щоб сьогодні пишатися цим великим досягненням і насолоджуватися успіхом!  Ви підтвердили, що «Танкіст» — завжди перший! Я ціню і поважаю кожного з Вас, бо кожен з Вас, то є справжня Особистість!»

   АНДРІЙ ОСТРОВСЬКИЙ (капітан команди): «Перш за все, хочеться подякувати  нашому президенту за те що він так вірить в нас, за його енергійність, оптимізм. Саме завдяки Вам, Олександре Сергійовичу, ми розуміємо, що немає невирішених завдань, а просто потрібно вміти знайти правильні рішення. Спасибі команді, що чули мене, виконували вимоги, старанно працювали на тренуваннях і втілювали все напрацьоване на полі. Друзі, бажаю Вам, щоб чемпіонами Ви були не тільки сьогодні, не тільки в спорті, а взагалі по життю. І щоб бадьорість духу ніколи не згасала».

Віталій СКОРОПАДСЬКИЙ,

член Асоціації спортивних журналістів України


Більше фото дивіться на сторінці Житомирської районної федерації футболу в «Фейсбуці»: www.facebook.com/zhrff.org.ua

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Генеральний партнерІнформаційні партнериСпонсори та партнери

Ми в соцмережах