“Сокіл” внічию зіграв з минулорічним фіналістом Кубку області!

19 травня збірна Житомирського району ФК «Сокіл» зіграла перший матч ¼ фіналу Кубка Житомирської області з футболу. На домашньому стадіоні «Танкіст» в смт. Новогуйвинському наша команда приймала минулорічного фіналіста Кубку області, вищоліговий ФК «Звягель» з м. Новоград-Волинського.

Початок зустрічі залишився повністю за більш досвідченими футболістами- «звягельчанами»- вже на другій хвилині матчу вони забили гол у ворота господарів: після розіграшу кутового відзначився Микита Омелянчук. Надалі, тільки спортивна фортуна, майстерність голкіпера Дмитра Собецького та поперечка воріт (двічі!) спасали  «соколят» від другого пропущеного м’яча. Ближче до середини першого тайму футболістам «Сокола» вдалося більш-менш вирівняти гру, але до кінця першого тайму рахунок залишився незмінним- 0:1 на користь команди гостей.

Другий тайм розпочався з масованих атак господарів поля на ворота «звягельчан»: могли відзначитися Олександр Сахно, Богдан Мосійчук, Олександр Свєста. Здавалося, що після перерви суперники помінялися місцями на полі! І забитого м’яча не прийшлося довго чекати: на 64-й хвилині граючий тренер «соколят» Андрій Островський виявився найбільш спритнішим у штрафному майданчику гостей і зрівнює рахунок- 1:1! Такий рахунок втримався до кінця зустрічі, хоча нагоди вирвати перемогу були в обох команд.

Отож, за тиждень, 26 травня, на нас очікує дуже цікавий матч-відповідь у місті Новоград-Волинському.

“Сокіл” (Житомирський р-н) – “Звягель” (Новоград-Волинський) – 1:1

19 травня 2018 р. Новогуйвинське. Стадіон «Танкіст». 150 глядачів.