Шкільна Футбольна Ліга Житомирського району «Весна-2019» стартує 18-го квітня!

 

  У середу, 3-го квітня, у малій залі засідань Житомирської районної ради  відбулися збори представників команд, які будуть брати участь у Шкільній Футбольній Лізі Житомирського району «Весна- 2019 року» !

  У роботі зборів взяли участь: голова Житомирської районної державної адміністрації Сергій Микитюк, заступник голови ЖРДА Микола Козарчук, т.в.о. начальника відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖРДА Микола Власюк, голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка, виконавчий директор ЖРФФ Ігор Козерацький, член Виконкому ЖРФФ Сергій Безсмертний і вчителі фізичного виховання загальноосвітніх навчальних закладів Житомирського району та прилеглих ОТГ.

 Під час зборів було обговорено формат змагань, остаточно визначено кількість команд у вікових категоріях учасників і затверджено дату та місце відкриття змагань. Отже, стартує Шкільна Футбольна Ліга Житомирського району «Весна-2019» 18-го квітня в с. Садки на спортмайданчику «Юність». Офіційне відкриття змагань заплановане на 12:00.

  Також, під кінець зборів було визначено групи, місця і дати  проведення цьогорічних змагань:

18.04.2019 р. с. Садки.

Хлопці (5- 7 класи). Група «Б».                                                                         

1.Висока Піч               

2.Озерне               

3.Садки   

4.Новогуйвинське

22.04.2019 р. смт. Озерне.

Дівчата (5- 7 класи)                                                                        

1.Озерне               

2.Садки               

3.Новогуйвинське 

4.Березівка            

    Дівчата (8- 11 класи).                                                                         

1.Садки               

2.Новогуйвинське              

3.Озерне 

4.Левків   

   

23.04.2019 р. с. Тетерівка.

Хлопці (5- 7 класи). Групи «А» і «В».                                                                        

Група «А»            

1.Березівка            

2.Кодня              

3.Іванівка

4. Зарічани 

Група «В»

1.Оліївка              

2.Глибочиця            

3.Тетерівка

4.Кам’янка

24.04.2019 р. с. Станишівка.

Хлопці (8- 11 класи). Групи «В» і «Г».                                                                        

Група «В»            

1.Оліївка            

2.Станишівка             

3.Іванівка

4.Березівка

 Група «Г»

1.Сінгури              

2.Новогуйвинське           

3.Висока Піч

4.Садки

25.04.2019 р. с. Ліщин.

Хлопці (8- 11 класи). Групи «А» і «Б».                                                                        

Група «А»            

1.Кам’янка              

2.Кодня              

3.Озерне 

4.Некраші

 Група «Б»

1.Барашівка              

2.Студениця             

3.Левків

4.Ліщин

ФІНАЛ.

 с. Садки.

       

  

Ігор КОЗЕРАЦЬКИЙ,

виконавчий директор ЖРФФ,

член Асоціації спортивних журналістів України

 

 

Більше фото дивіться на сторінках Житомирської районної федерації футболу в «Фейсбуці»: www.facebook.com/zhrff.org.ua та «Інстаграмі»: @zhrff_2010

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Генеральний партнер



Інформаційні партнери



Спонсори та партнери



Ми в соцмережах




Технічний партнер