РІШЕННЯ №2 спільного засідання Виконавчого комітету ГО «ЖРФФ» і Контрольно-дисциплінарного комітету ГО «ЖРФФ» від 28 жовтня 2019 року

ГО «ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ»

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

КОНТОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №2

спільного засідання Виконавчого комітету ГО «ЖРФФ» і 

Контрольно-дисциплінарного комітету ГО «ЖРФФ»

від 28 жовтня 2019 року

 

Слухали інформацію:


Про
ситуацію, що склалася в матчі ½ фіналу Кубку Житомирського району з футболу 2019 року між командами ФК Троянів та ФК Іванівка.

Обставини справи:

 На підставі основного та додаткових рапортів арбітра матчу, Тарасюка Віталія, відносно гри ½ фіналу Кубку Житомирського району з футболу 2019 року між командами ФК Троянів (господарі) та ФК Іванівка (гості) в яких йдеться про те, що під час футбольного матчу на футбольному полі сталася бійка між командами, вболівальниками та організаторами, яка призвела до втрати свідомості на 30-ть хв. та госпіталізації одного з учасників масової бійки до лікарні. 

Прийняття рішення:

  Дослідивши документальні матеріали, обговоривши їх по суті справи та, проголосувавши одноголосно, Виконавчий комітет ГО «ЖРФФ» і КДК ГО «ЖРФФ» дійшли до висновку, що ФК Троянів та ФК Іванівка мають бути зняті з розіграшу Кубку Житомирського району в 2019 році.

З урахуванням наведеного та керуючись Регламентом «ЖРФФ» на основі принципів ГО «ЖРФФ», ГС «ЖОФФ», а також дисциплінарних правил ГС «ЖОФФ» і ФФУ, Виконавчий комітет ГО «ЖРФФ» і  КДК ГО «ЖРФФ»,

ВИРІШИВ:

1.1. Відсторонити футболістів команд Троянів та Іванівка, а також їх представників від усіх змагань під егідою ГО «ЖРФФ» до більш детального вивчення даної ситуації та прийняття рішення по суті.

 

Голова ГО «ЖРФФ»                                             В.В. Решотка

Голова КДК «ЖРФФ»                               Р.В. Можаровський

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Генеральний партнер

Інформаційні партнериСпонсори та партнери

Ми в соцмережах