Рішення № 15

Згідно протоколу № 15
засідання
Контрольно-дисциплінарного комітету (КДК)
Житомирської районної федерації футболу
від 04.11.2013,

повідомляємо:

  1. За образливі, нецензурні висловлювання на адресу арбітрів та удар арбітра рукою після матчу 1/2 фіналу розіграшу Кубку Житомирського району 2013 року «Танкіст» — «Профільтех» пожиттєво дискваліфікувати гравця ФК «Танкіст» (Новогуйвинське) Макшаєва Володимира із забороною участі у турнірах під егідою ЖРФФ. Подати клопотання до Житомирської обласної федерації футболу та федерації футзалу м. Житомира про підтримку дискваліфікації у турнірах під егідою даних федерацій.
  2. За образливі, нецензурні висловлювання на адресу арбітрів та спробу вдарити арбітра рукою після матчу 1/2 фіналу розіграшу Кубку Житомирського району 2013 року «Танкіст» — «Профільтех» дискваліфікувати гравця ФК «Танкіст» (Новогуйвинське) Куделькіна Дмитра на 10 (десять) матчів (чемпіонат, кубок, суперкубок) сезону 2014 року. Подати клопотання до Житомирської обласної федерації футболу та федерації футзалу м. Житомира про підтримку дискваліфікації у турнірах під егідою даних федерацій.
  3. У зв’язку з повторним випадком неетичної поведінки вболівальників ФК «Танкіст» (Новогуйвинське) та побиттям офіційною особою клубу арбітра матчу дискваліфікувати стадіон ФК «Танкіст» в смт Новогуйвинське на перше коло (до перерви у чемпіонаті) сезону 2014 року та накласти штраф у розмірі 500 грн на представника ФК «Танкіст» Решотку Володимира.

Термін сплати штрафу до 15.11.2013 року.

У разі невиконання рішення до ФК «Танкіст» будуть застосовані додаткові санкції у вигляді заборони участі у турнірах під егідою ЖРФФ.

Заступник голови
Житомирської районної
федерації футболу
Маєвський Р.Б.

Генеральний партнерІнформаційні партнериСпонсори та партнериМи в соцмережах