Рішення № 14

Згідно протоколу № 14
засідання
Контрольно-дисциплінарного комітету (КДК)
Житомирської районної федерації футболу
від 17.10.2013,

повідомляємо:

  1. За неетичну, некоректну поведінку по відношенню до арбітрів під час додаткового («золотого») матчу РОС-чемпіонату Житомирського району «Танкіст» (Новогуйвинське) – «Профільтех» (Іванівка) накласти на представника команди «Танкіст» Решотку Володимира штраф у сумі 300 грн та «умовно» дискваліфікувати до кінця сезону 2013 року.
  2. За неетичну, некоректну поведінку, провокаційні дії, погрозливі вислови на адресу арбітрів, непристойні жести вболівальниками ФК «Танкіст» під час та після закінчення додаткового («золотого») матчу РОС-чемпіонату Житомирського району «Танкіст» (Новогуйвинське) – «Профільтех» (Іванівка) винести суворе попередження керівництву ФК «Танкіст» та наголосити на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед вболівальників свого клубу.
  3. За образливі, нецензурні вислови на адресу арбітра під час додаткового («золотого») матчу РОС-чемпіонату Житомирського району «Танкіст» (Новогуйвинське) – «Профільтех» (Іванівка) дискваліфікувати гравця команди «Профільтех» Тосіча Дмитра на 1 (одну) гру та «умовно» до кінця сезону 2013 року.

Термін сплати штрафу до 25.10.2013 року.

У разі невиконання рішення та несплати штрафу до команд будуть застосовані більш жорсткі санкції.

Заступник голови
Житомирської районної
федерації футболу
Маєвський Р.Б.

Генеральний партнерІнформаційні партнериСпонсори та партнериМи в соцмережах