РІШЕННЯ №1 спільного засідання Виконавчого комітету ГО «ЖРФФ» і  Контрольно-дисциплінарного комітету ГО «ЖРФФ»

ГО «ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ»

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

КОНТОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №1

спільного засідання Виконавчого комітету ГО «ЖРФФ» і  Контрольно-дисциплінарного комітету ГО «ЖРФФ»

від 03 травня 2019 року

ПРИСУТНІ:

Голова ГО «ЖРФФ»- Решотка Володимир

Виконавчий директор ГО «ЖРФФ»- Козерацький Ігор

Члени Виконавчого комітету- Безсмертний Сергій Вікторович

Скоропадський Віталій Михайлович

Шпаківський Владислав Станіславович

Ляшук Руслан Леонідович

 Долінний Олександр Васильович

Голова КДК ГО «ЖРФФ» — Можаровський Роман

Член КДК ГО «ЖРФФ» — Пилипенко Олександр

Тренер ФК «Леви Крошу»— Тюбейкін Руслан

Слухали інформацію:


  1. Про систематичне порушення «Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2019 року» і «Дициплінарних правил ЖОФФ» футболістом Субіним Андрієм Анатолійовичем.

Обставини справи:

 На підставі Заяви виконавчого директора ЖРФФ Козерацького Ігоря на ім’я голови ЖРФФ Решотки Володимира і голови КДК ЖРФФ Можаровського Романа у якій йдеться про те, що футболіст Субін Андрій вже другий рік поспіль, присутній у двох заявкових листах футбольних команд, які приймають участь у Чемпіонаті Житомирського району з футболу.

Правові підстави для прийняття рішення:

  Дослідивши документальні матеріали, обговоривши їх по суті справи та, проголосувавши одноголосно, Виконавчий комітет ГО «ЖРФФ» і КДК ГО «ЖРФФ» дійшли до висновку, що дії футболіста Субіна Андрія  з розглядуваного питання підпадають під Ст. 9 п.1 і п.4 «Дисциплінарних правил ЖОФФ».

З урахуванням наведеного, керуючись Ст. 1 п.4.1, п.4.3; Ст.2 п. 2.6; Ст.9. п.1 і п.4; Ст. 55 п.2 Виконавчий комітет ГО «ЖРФФ» і  КДК ГО «ЖРФФ», —

ВИРІШИВ:

1.1. Відсторонити футболіста Субіна Андрія  від участі у змаганнях Чемпіонату Житомирського району з футболу 2019 року до 23 червня (включно) 2019 року.

 

2. Про участь у грі 1-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2019 року(Перша ліга) «Леви Крошу»- «Перемога» футболіста Субіна Андрія у складі команди «Леви Крошу».

Обставини справи:

 На підставі Заяви виконавчого директора ЖРФФ Козерацького Ігоря, рапорту арбітра матчу Ступакова Дмитра та його усних пояснень, у складі команди «Леви Крошу» брав участь у грі футболіст Субін Андрій, який вийшов на поле за минулорічним «Паспортом футболіста», як місцевий гравець. Хоча, насправді, за копією паспорта Субіна Андрія, яку подав представник команди «Леви Крошу», разом з іншими документами для заявки на участь у районних змаганнях, він прописаний в смт. Черняхів Житомирської області.   

Правові підстави для прийняття рішення:

 Дослідивши документальні матеріали, обговоривши їх по суті справи, Виконавчий комітет ГО «ЖРФФ» і  КДК ГО «ЖРФФ» дійшов висновку, що дії представника ФК «Леви Крошу» Пилипенка Олександра з розглядуваного питання підпадають під п. 9.2. д), є) «Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2019 року».

З урахуванням наведеного, керуючись п. 3.15,  п. 9.2. д), є)  «Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2019 року»  Виконавчий комітет ГО «ЖРФФ» і КДК ГО «ЖРФФ», —

ВИРІШИВ:

2.1. За невиконання умов Регламенту ЖРФФ і участь у матчі неоформленого в установленому порядку футболіста зарахувати команді «Леви Крошу» поразку -:+, а відповідно команді «Перемога» (Садки) перемогу +:-  та зобов’язати перерахувати грошовий  внесок в сумі 1000 (одна тисяча) грн. на рахунок ГО «ЖРФФ».

2.2. Внести зміни до п.3.1 «Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2019 року»: гравцю заборонено бути заявленим за дві команди одночасно, які беруть участь у Чемпіонаті Житомирського району з футболу. Протягом сезону гравець має право виступати не більше, ніж за дві команди.

 2.3. Внести зміни до п.3.15 «Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2019 року»: «місцевими» гравцями вважаються ті гравці, які, згідно відмітки в паспорті або довідки про реєстрацію місця особи (для власників ID-карток), проживають в населених пунктах Житомирського району або прилеглих ОТГ (Станишівська, Тетерівська, Оліївська, Глибочицька). Гравці, які проживають у населених пунктах Житомирського району і прилеглих ОТГ без місця реєстрації, «місцевими» вважатися не можуть.

Голова ГО «ЖРФФ»                                             В.В. Решотка

Голова КДК «ЖРФФ»                               Р.В. Можаровський

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Генеральний партнерІнформаційні партнериСпонсори та партнери

Ми в соцмережах