Результати. Сезон 2018

11.10.2018 р.

с. Станишівка.

Хлопці (5-7 класи). Фінал.

ГЛИБОЧИЦЯ- НОВОГУЙВИНСЬКЕ- 0:0.

ОЗЕРНЕ- САДКИ- 2:4 (Голи: О. Бурч, Д. Марчук.- О. Прачук-3, Є. Жмуцький.).

ГЛИБОЧИЦЯ- ОЗЕРНЕ- 1:0 (Гол: В. Максимчук).

НОВОГУЙВИНСЬКЕ- САДКИ- 2:1 (Голи: К. Литвиненко, М. Рудь.- С. Діхтяренко).

ГЛИБОЧИЦЯ- САДКИ- 0:4 ( Н. Пилипчук, О. Прачук, Є. Жмуцький-2).

НОВОГУЙВИНСЬКЕ- ОЗЕРНЕ- 3:1 ( Голи: К. Сіроткін, К. Литвиненко-2.- О. Бурч).

Підсумковий розподіл місць команд-учасниць фіналу.

  1. НОВОГУЙВИНСЬКЕ
  2. САДКИ
  3. ГЛИБОЧИЦЯ
  4. ОЗЕРНЕ

Хлопці (8-11 класи). Фінал.

ОЗЕРНЕ- ОЛІЇВКА- 7:1 (Голи: В. Камишний-3, І. Новицький-2, В. Петрук, І. Данилюк.- І. Агаєв).

ЛЕВКІВ- ВИСОКА ПІЧ- 1:0 (Гол: О. Окрушко). 

ОЗЕРНЕ- ЛЕВКІВ- 4:0 (Голи: В. Камишний-2, В. Петрук, М. Гнип).

ОЛІЇВКА- ВИСОКА ПІЧ- 3:3 (Голи: М. Демянчук, В. Кравченко, І. Агаєв.- М. Слісаренко, М. Макурін-2).

ОЗЕРНЕ- ВИСОКА ПІЧ- 2:1 (Голи: В. Камишний-2.- М. Макурін).

ОЛІЇВКА- ЛЕВКІВ-1:2 (Голи: М. Демянчук.- О. Окрушко, Я. Іщенко).

 

Підсумковий розподіл місць команд-учасниць фіналу.

  1. ОЗЕРНЕ
  2. ЛЕВКІВ
  3. ВИСОКА ПІЧ
  4. ОЛІЇВКА

 

10.10.2018 р. с. Садки.

Хлопці (8-11 класи, група «А»).

САДКИ- ОЗЕРНЕ- 0:2 (Голи: В. Камишний-2).

КОДНЯ- НОВОГУЙВИНСЬКЕ- 0:2 (Голи: Д. Піддубний, Б. Шевчук).

САДКИ- КОДНЯ- 2:2 (Голи: Д. Єфремов, А. Прачук- І. Когут-2).

ОЗЕРНЕ- НОВОГУВИНСЬКЕ- 1:1 (Голи: І. Новицький- Д. Буяльський)

САДКИ-НОВОГУЙВИНСЬКЕ- 3:1 (Голи: Д. Єфремов-3, М. Войналович).

ОЗЕРНЕ- КОДНЯ- 8:0 (Голи: В. Камишний-5, І. Новицький-2, Р. Осаулко)

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ.

ГРУПА «А». Хлопці (8-11 класи)

Команда Ігри Виграші Нічиї Програші М’ячі Очки
1 ОЗЕРНЕ 3 2 1 0 11-1 7
2 САДКИ 3 1 1 1 5-5 4
3 НОВОГУЙВИНСЬКЕ 3 1 1 1 4-4 2
4 КОДНЯ 3 0 1 2 2-12 1

.

 

09.10.2018 р. смт. Озерне

Дівчата (5-7 класи). Фінал.

НОВОГУЙВИНСЬКЕ- ОЗЕРНЕ- 0:1 (Гол: Влада Сисак).

БЕРЕЗІВКА- НОВОГУЙВИНСЬКЕ- 1:0. (Гол: Яна Лознюк).

САДКИ- ОЗЕРНЕ-0:1 (Гол: Влада Сисак).

БЕРЕЗІВКА- САДКИ- 1:1 (Голи: Яна Лознюк- Маргарита Фещенко).

БЕРЕЗІВКА- ОЗЕРНЕ- 0:0.

НОВОГУЙВИНСЬКЕ- САДКИ-  1:2 (Голи: Маргарита Петрова-  Маргарита Фещенко-2).

Дівчата (8-11 класи). Фінал.

НОВОГУЙВИНСЬКЕ- ОЗЕРНЕ- 0:0.

БЕРЕЗІВКА- НОВОГУЙВИНСЬКЕ- 3:0. (Голи: Валерія Чикаленко-2, Анастасія Суходольська).

САДКИ- ОЗЕРНЕ-0:0.

БЕРЕЗІВКА- САДКИ- 0:1 (Гол: Зорина Юсупова).

БЕРЕЗІВКА- ОЗЕРНЕ- 3:0 (Голи: Анастасія Суходольська-2, Валерія Чикаленко).

НОВОГУЙВИНСЬКЕ- САДКИ-  1:3 (Голи: Зорина Юсупова-  Анастасія Шумило-3).

 

08.10.2018 р. с. Тетерівка

Хлопці (5-7 класи).

Група «А»

ТЕТЕРІВКА- ГЛИБОЧИЦЯ- 0:0.

НОВОГУЙВИНСЬКЕ- ВИСОКА ПІЧ- 0:0.

ТЕТЕРІВКА- НОВОГУЙВИНСЬКЕ- 0:5 (Голи:К.Литвиненко-3, Н. Ананченко, автогол).

ГЛИБОЧИЦЯ- ВИСОКА ПІЧ- 2:1 (Голи: І. Піхоцький-2.- А. Антонюк.).

ТЕТЕРІВКА- ВИСОКА ПІЧ- 0:0.

ГЛИБОЧИЦЯ- НОВОГУЙВИНСЬКЕ- 2:0 (Голи: І. Піхоцький, Д. Осецький).

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ.

ГРУПА «А». Хлопці (5-7 класи)

Команда Ігри Виграші Нічиї Програші М’ячі Очки
1 ГЛИБОЧИЦЯ 3 2 1 0 4-1 7
2 НОВОГУЙВИНСЬКЕ 3 1 1 1 5-2 4
3 ВИСОКА ПІЧ 3 0 2 1 1-2 2
4 ТЕТЕРІВКА 3 0 2 1 0-5 2

Хлопці (5-7 класи).

Група «Б»

САДКИ- КОДНЯ- 0:0.

ВЕРЕСИ- ОЗЕРНЕ- 0:10 (Голи: О. Бурч-6, Д. Грицай-2, Д. Марчук-2).

САДКИ- ВЕРЕСИ- 4:0 (Голи: О. Прачук-2, Н. Пилипчук, С. Дехтяренко).

КОДНЯ- ОЗЕРНЕ- 2:2 (Голи: І. Когут, А. Стелюта.- О.Бурч, Д. Марчук).

САДКИ- ОЗЕРНЕ- 1:1 (Голи: Н. Пилипчук.- О. Бурч).

КОДНЯ- ВЕРЕСИ- 1:1 (Голи: І. Когут.- Р. Бондаренко).

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ.

ГРУПА «Б». Хлопці (5-7 класи)

Команда Ігри Виграші Нічиї Програші М’ячі Очки
1 ОЗЕРНЕ 3 1 2 0 13-3 5
2 САДКИ 3 1 2 0 5-1 5
3 КОДНЯ 3 0 3 0 3-3 3
4 ВЕРЕСИ 3 0 1 2 1-15 1

 

3.10.2018 р. с. Станишівка.

Хлопці (8-11 класи).

Група «Б»

Іванівка-Оліївка- 0:2 (Голи: М. Дем’янчук, В. Кравченко).

Сінгури- Дениші- 1:1 (Голи: Д. Колесніков.- В. Напольський).

Іванівка-Сінгури- 0:1 (Гол: Д. Колесніков).

Оліївка-Дениші- 2:1 (Голи: М. Дем’янчук-2.- автогол)

Іванівка-Дениші- 2:7 (С. Константинов, В. Городнюк.- А. Флоранський-5, О. Кучинський, В. Напольний).

Оліївка- Сінгури- 0:0.

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ.ГРУПА «Б». Хлопці (8-11 класи)
Команда Ігри Виграші Нічиї Програші М’ячі Очки
1 ОЛІЇВКА 3 2 1 0 4-1 7
2 СІНГУРИ 3 1 2 0 2-1 5
3 ДЕНИШІ 3 1 1 1 9-5 4
4 ІВАНІВКА 3 0 0 3 2-10 0

Група «В»

Станишівка- Висока Піч- 1:2 (Голи: В. Бабич.- Р. Малинівський, М. Макурін).

Кам’янка- Левків- 0:8 (Голи: О. Окрушко-5, Я. Іщенко-3).

Станишівка- Кам’янка- 7:0 (Голи: В. Бабич-3, Н. Томашевський-3, А. Гаврилюк).

Висока Піч- Левків- 1:3 (Голи: Д. Кукулевський.- Я. Іщенко, О. Окрушко, Є. Окоча).

Станишівка- Левків- 2:2 (Голи: В. Бабич, Н. Томашевський.- Я. Іщенко, О. Окрушко).

Висока Піч- Кам’янка- 7:0 (Д. Кукулевський-3, Р. Малинівський-2, М. Макурін-2).

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ.

ГРУПА «В». Хлопці (8-11 класи)

Команда Ігри Виграші Нічиї Програші М’ячі Очки
1 ЛЕВКІВ 3 2 1 0 13-3 7
2 ВИСОКА ПІЧ 3 2 0 1 10-4 6
3 СТАНИШІВКА 3 1 1 1 10-4 4
4 КАМ’ЯНКА 3 0 0 3 0-22 0
Генеральний партнер



Інформаційні партнери









Спонсори та партнери





Ми в соцмережах




Технічний партнер