Результати

Тур: 1 Дата: 23.05.2021
Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) «Олімпік» (Слобода-Селець) 1:0
ФК «Чайка» (Глибочиця) ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) 0:0
ФК «Кодня» ФК «Станишівка» 2:6
ФК «Василівка» (Василівка) ФК «Довжик-Асфальт+» 3:3
Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) ФК «Іванків» 2:1
Тур: 2 Дата: 30.05.2021
ФК «Станишівка» ФК «Чайка» (Глибочиця) 5:0
«Олімпік» (Слобода-Селець) ФК «Іванків» 1:2
ФК «Василівка» (Василівка) Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) 0:2
ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) 2:1
Тур: 2 Дата: 25.07.2021
ФК «Кодня» ФК «Довжик-Асфальт+» 2:1
Тур: 3 Дата: 06.06.2021
«Олімпік» (Слобода-Селець) ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) 2:5
ФК «Станишівка» Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) 6:1
ФК «Довжик-Асфальт+» ФК «Чайка» (Глибочиця) 2:1
Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) ФК «Кодня» 6:2
ФК «Іванків» ФК «Василівка» (Василівка) 3:2
Тур: 4 Дата: 13.06.2021
ФК «Василівка» (Василівка) «Олімпік» (Слобода-Селець) 0:2
ФК «Кодня» ФК «Іванків» 0:2
ФК «Чайка» (Глибочиця) Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) 2:2
Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) ФК «Довжик-Асфальт+» 1:0
ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) ФК «Станишівка» 1:0
Тур: 5 Дата: 20.06.2021
ФК «Станишівка» «Олімпік» (Слобода-Селець) 4:0
ФК «Довжик-Асфальт+» ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) 0:1
Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) 5:0
ФК «Іванків» ФК «Чайка» (Глибочиця) 1:1
ФК «Василівка» (Василівка) ФК «Кодня» 0:5
Тур: 6 Дата: 27.06.2021
«Олімпік» (Слобода-Селець) ФК «Кодня» 4:3
ФК «Чайка» (Глибочиця) ФК «Василівка» (Василівка) 6:0
Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) ФК «Іванків» 0:3
ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) 0:1
ФК «Станишівка» ФК «Довжик-Асфальт+» 4:1
Тур: 7 Дата: 04.07.2021
ФК «Довжик-Асфальт+» «Олімпік» (Слобода-Селець) 3:0
Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) ФК «Станишівка» 2:1
ФК «Іванків» ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) 7:1
ФК «Василівка» (Василівка) Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) 1:5
ФК «Кодня» ФК «Чайка» (Глибочиця) 1:2
Тур: 8 Дата: 11.07.2021
«Олімпік» (Слобода-Селець) ФК «Чайка» (Глибочиця) 1:1
Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) ФК «Кодня» 0:1
ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) ФК «Василівка» (Василівка) 6:1
ФК «Станишівка» ФК «Іванків» 2:1
ФК «Довжик-Асфальт+» Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) 2:1
Тур: 9 Дата: 18.07.2021
Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) «Олімпік» (Слобода-Селець) 4:1
ФК «Іванків» ФК «Довжик-Асфальт+» 7:1
ФК «Василівка» (Василівка) ФК «Станишівка» 1:12
ФК «Кодня» ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) 0:4
ФК «Чайка» (Глибочиця) Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) 2:2
Тур: 10 Дата: 25.07.2021
ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) ФК «Чайка» (Глибочиця) 3:1
Тур: 10 Дата: 08.08.2021
«Олімпік» (Слобода-Селець) Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) 1:3
ФК «Довжик-Асфальт+» ФК «Василівка» (Василівка) 3:0
ФК «Станишівка» ФК «Кодня» 6:2
ФК «Іванків» Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) 1:1
Тур: 11 Дата: 15.08.2021
ФК «Іванків» «Олімпік» (Слобода-Селець) 4:0
Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) ФК «Василівка» (Василівка) 3:0
ФК «Довжик-Асфальт+» ФК «Кодня» 3:3
ФК «Чайка» (Глибочиця) ФК «Станишівка» 0:4
Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) 1:1
Тур: 12 Дата: 22.08.2021
ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) «Олімпік» (Слобода-Селець) 2:1
Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) ФК «Станишівка» 2:4
ФК «Чайка» (Глибочиця) ФК «Довжик-Асфальт+» 0:2
ФК «Кодня» Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) 0:2
ФК «Василівка» (Василівка) ФК «Іванків» 0:3
Тур: 13 Дата: 29.08.2021
«Олімпік» (Слобода-Селець) ФК «Василівка» (Василівка) 3:0
ФК «Іванків» ФК «Кодня» 4:0
Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) ФК «Чайка» (Глибочиця) 3:1
ФК «Довжик-Асфальт+» Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) 0:2
ФК «Станишівка» ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) 3:3
Тур: 14 Дата: 05.09.2021
«Олімпік» (Слобода-Селець) ФК «Станишівка» 1:2
ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) ФК «Довжик-Асфальт+» 3:3
Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) 1:1
ФК «Чайка» (Глибочиця) ФК «Іванків» 0:3
ФК «Кодня» ФК «Василівка» (Василівка) 3:0
Тур: 15 Дата: 12.09.2021
ФК «Іванків» Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) 1:1
ФК «Василівка» (Василівка) ФК «Чайка» (Глибочиця) 0:3
ФК «Кодня» «Олімпік» (Слобода-Селець) 1:4
Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) 7:0
Тур: 16 Дата: 19.09.2021
«Олімпік» (Слобода-Селець) ФК «Довжик-Асфальт+» 2:4
ФК «Станишівка» Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) 3:0
Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) ФК «Василівка» (Василівка) 3:0
ФК «Чайка» (Глибочиця) ФК «Кодня» 2:2
ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) ФК «Іванків» 3:5
Тур: 17 Дата: 26.09.2021
ФК «Кодня» Танкіст (смт Новогуйвинське) (22005377) 2:2
Пак-Трейд (с. Висока Піч) (22004570) ФК «Довжик-Асфальт+» 1:3
ФК «Василівка» (Василівка) ФК «Квара» (Кам’янка) (с.Кам’янка) 0:3
ФК «Іванків» ФК «Станишівка» 1:2
ФК «Чайка» (Глибочиця) «Олімпік» (Слобода-Селець) 1:2
Інформаційні партнери



Спонсори та партнери







Ми в соцмережах