Результати
9 тур, 13. 09
«Сінгури» – «Іванків» – 3:7
Арбітр – Ю. Горащук.
Голи: С. Чайковський (55), В. Дев’ятак (68), А. Колодницький (75) – В. Гусак (11, 26, 67), Р. Мазуренко (19, 21, 82), С. Грибенюк (85).
«Хімік» – «Кодня» – 1:4
Арбітр – Т. Білокриницький.
Голи: Д. Мошківський (66) – В. Шевчук (25, 54, 68, 82).
Попередження: М. Савенко (32) – В. Герман (26).
«Чайка» – «Легіон» – 3:2
Арбітр – А. Римчук.
Голи: О. Цимбалюк (5, 82), О. Сивоконенко (51) – І. Сорокопуд (5, 20).
Попередження: немає – Б. Кловіс (10), Ю. Осіпчук (26), В. Талько (57).
«Василівка» – «Олімпік» – 2:1
Арбітр – В. Шлапацький.
Голи: С. Цапун (20), С. Ільченко (72) – О. Долінний (60).
Попередження: С. Ільченко (41) – І. Лутай (5), А. Лєх (20).
«Фенікс» – «Пласт-Світ» – -:+
8 тур, 06.09
«Іванків» – «Фенікс» – 8:2
Арбітр – В. Тарасюк.
Голи: Р. Мазуренко (2, 52), С. Борисов (9, 16, 76), С. Ярмоленко (23), М. Рокицький (37), О. Біляченко (42) – Н. Сич (3, 75).
Вилучення: немає – А. Рудой (36).
«Пласт-Світ» – «Легіон» – 2:2
Арбітр – О. Стецюк.
Голи: Д. Кравчук (3), А. Самчик (21) – А. Старовойт (2), І. Сорокопуд (7).
Попередження: О. Горєлко (38), В. Меліченко (68) – Б. Кловіс (45), В. Талько (47), Б. Шульга (54).
Вилучення: немає – Б. Шульга (90, друге попередження).
12:00 «Чайка» – «Хімік» – 3:0
Арбітр – О. Папірник.
Голи:
«Кодня» – «Василівка» – 4:2
Арбітр – А. Орлюк.
Голи: В. Шевчук (11, 15, 68), Д. Боровінчук (57, пен.) – В. Голеня (30, 40).
Попередження: Р. Сотник (57) – немає.
«Олімпік» – «Сінгури» – 2:1
Арбітр – О. Коваль.
Голи: О. Долінний (63, пен.), К. Пивовар (66) – А. Колодницький (59).
Попередження: немає – В. Цал-Цалко (26), С. Чайковський (89).
7 тур, 30.08
«Олімпік» – «Іванків» – 0:2
Арбітр – Д. Ступаков.
Голи: С. Борисов (39, 85).
Попередження: Є. Остапенко (53) – М. Федоренко (72).
«Хімік» – «Пласт-Світ» – 0:6
Арбітр – Б. Вигівський.
Гол: Д. Кравчук (22), М. Борис (39, 51), О. Ничипорук (60, 75), І. Ковпак (84).
Попередження: В. Ільченко (72) – Є. Драга (44).
ФК «Василівка» – «Чайка» – 3:0
Арбітр – А. Римчук.
Голи: С. Ільченко (23, 75 пен.), І. Мурга (67).
Попередження: В. Васькевич (51) – немає.
ФК «Сінгури» – ФК «Кодня» – 2:6
Арбітр – І. Іванцов.
Голи: С. Чайковський (14), А. Колодницький (25), Є. Іванов (32, автогол) – А. Герман (11), Д. Боровічук (47), В. Шевчук (53), М. Чопенко (71), М. Пухальський (89).
Попередження: М. Іванов (76), Є. Іванов (78) – немає.
«Легіон» – «Фенікс» – 7:0
Арбітр – О. Стецюк.
Голи: І. Сорокопуд (16, 48, 53), Б. Кловіс (36, 68), О. Гуменюк (73), М. Герговський (83).
Попередження: В. Талько (42) – немає.
6 тур, 23.08
«Легіон» – «Іванків» – 0:1
Арбітр – О. Хмара.
Гол: В. Гусар (54).
Попередження: немає – Р. Мазуренко (78).
«Фенікс» – «Хімік» – 5:0
Арбітр – Д. Подгорчук.
Голи: Є. Зубрицький (2, 50), В. Дворецький (42), Н. Сич (77), М. Кондренко (82).
Попередження: немає – І. Кучинський (76).
«Василівка» – «Пласт-Світ» – 6:3
Арбітр – О. Вознюк.
Голи: С. Ільченко (18, 44, 63, 70), А. Ільченко (34) – С. Долинський (50, автогол), О. Горєлко (65), О. Вікарій (78, 87).
Попередження: немає – А. Самчик (34), А Словачевський (82).
«Чайка» – «Сінгури» – 7:1
Арбітр – Р. Мосійчук.
Голи: О. Сивоконенко (19, 45, 67, 74), О. Атабаєв (40), В. Буханчук (55), В. Семотюк (85) – А. Колодницький (60, пен.).
Попередження: немає – О. Цивінський (23), В. Дев’ятак (39), Є. Іванов (44), А. Колодницький (55).
«Кодня» – «Олімпік» – 3:2
Арбітр – Д. Подгорчук.
Голи: Д. Боровічук (20, пен.), О. Ломачук (64), М. Чопенко (90+3) – К. Пивовар (15), О. Долінний (90+2).
Попередження: Д. Космацький (36), О. Ломачук (64), О. Антонюк (86) – О. Голомах (86).
5 тур, 16.08
«Кодня» – «Іванків» – 1:5
Арбітр – Т. Білокриницький.
Голи: Р. Сотник (44) – В. Назаренко (11), Р. Мазуренко (19, 25, 40), С. Борисов (36).
Попередження: О. Коваль (63) – немає.
«Олімпік» – «Чайка» – 1:1
Арбітр – О. Стецюк.
Голи: Є. Остапенко (16) – О. Цимбалюк (28).
Попередження: А. Контефт (55), С. Ярошовець (79) – немає.
«Сінгури» – «Пласт-Світ» – 0:5
Арбітр – А. Загоруйко.
Голи: А. Самчик (35), І. Ковпак (38), Д. Кравчук (48), О. Вікарій (58), В. Меліченко (69).
«Фенікс» – «Василівка» – 1:4
Арбітр – А. Римчук.
Голи: В. Дворецький (11) – С. Ільченко (4, 31, 56, 82, пен.).
Попередження: А. Рудой (36), С. Селезньов (85) – С. Ільченко (36).
«Хімік» – «Легіон» – 0:5
Арбітр – Р. Мосійчук.
Голи: Є. Шульга (3), І. Сорокопуд (31, 32), А. Старовойт (39), І. Оладайло (83).
Попередження: немає – І. Чернуха (47).
4 тур, 09.08
«Іванків» – «Хімік» – матч не відбувся. КДК
«Легіон» – «Василівка» – 1:3
Арбітр – А. Римчук.
Голи: Б. Кловіс (34) – С. Ільченко (60, 70), С. Васькович (77).
Попередження: Є. Шульга (8), І. Сорокопуд (24), В. Талько (29) – С. Таргонський (80).
Вилучення: Б. Шульга (90) – немає.
«Фенікс» – «Сінгури» – 3:1
Арбітр – Д. Ступаков.
Голи: А. Рудой (27), В. Дворецький (43, 54) – Є. Джус (18).
Попередження: М. Стельмашенко (60) – В. Дев’ятак (20), О. Савенко (60).
«Пласт-Світ» – «Олімпік» – 1:1
Арбітр – Д. Ступаков.
Голи: Артем Самчик (7) – А. Контефт (22).
Попередження: О. Маліновський (23), Артем Самчик (37), Антон Самчик (58) – А. Свінціцький (20), І. Лутай (80).
«Чайка» – «Кодня» – 3:0
Арбітр – Т. Білокриницький.
Голи: О. Цимбалюк (26), І. Цимбалюк (73, 87).
3 тур, 02.08
«Чайка» – «Іванків» – 0:2
Арбітр – В. Стужук.
Голи: Р. Мазуренко (22), Д. Швець (50).
Попередження: немає – Р. Мазуренко (85).
«Кодня» – «Пласт-Світ» – 2:0
Арбітр – Р. Савіцький.
Голи:В. Шевчук (11), Д. Боровічук (87).
Попередження: Д. Космацький (87) – М. Борис (40), Є. Драга (44).
«Олімпік» – «Фенікс» – 5:0
Арбітр – М. Маринець.
Голи: К. Пивовар (13, 30, пен.), О. Голомах (48), М. Тимощук (57), О. Долінний (85).
Попередження: Є. Остапенко (85) – А. Рудой (56), О. Гузь (79).
«Сінгури» – «Легіон» – 0:1
Арбітр – Д. Подгорчук.
Гол: Б. Кловіс (84)
Вилучення: М. Іванов (90) – немає.
«Василівка» – «Хімік» – 5:0
Арбітр – В. Шлапацький.
Голи: А. Левківський, В. Голеня, Я. Зосінчук, А. Андросович, Е. Шинкар.
2 тур, 26.07
ФК «Іванків» – ФК «Василівка» – 5:0
Арбітр – О. Чирчик.
Голи: Р. Мазуренко (25, 49), О. Біляченко (29), Р. Назаренко (71), І. Фещенко (89).
Попередження: немає – А. Левківський (35), В. Голеня (84).
«Хімік» – «Сінгури» – 0:3
Арбітр – М. Можаровський.
Голи: І. Ганжала (45), В. Савчук (53, пен., 57).
Попередження: В. Ільченко (61) – немає.
«Легіон» – «Олімпік» – 1:2
Арбітр – О. Хмара.
Голи: І. Сорокопуд (73) – К. Пивовар (7, пен.), І. Лутай (66).
Попередження: І. Оладайло (7), М. Бобер (30), Б. Шульга (36) – І. Лутай (10), М. Костюченко (50), С. Ярошовець (78).
Вилучення: Б. Шульга (75, друге попередження) – немає.
«Фенікс» – ФК «Кодня» – 0:9
Арбітр – А. Римчук.
Голи: О. Коваль (5), В. Шевчук (13, 64, 72), М. Чопенко (29, 67, 80), М. Пухальський (70), В. Бушило (77).
Попередження: І. Палій (49), М. Стельмашенко (69) – П. Адаміцький (26), Д. Космацький (36).
«Пласт-Світ» – «Чайка» – 3:0
Арбітр – Р. Савіцький.
Голи: В. Голуб (40), О. Маліновський (43), О. Вікарій (54).
Попередження: М. Прокопчук (65), А. Самчик (77) – І. Цимбалюк (58), В. Шаботинський (77).
1 тур, 19 липня
«Пласт-Світ» – «Іванків» – 0:8
Арбітр – О. Чирчик.
Голи: В. Сілецький (7), Р. Мазуренко (14, 15, 22, 47), В. Бенедицький (39), А. Гвоздь (44), С. Грибенюк (50).
«Чайка» – «Фенікс» – 5:0
Арбітр – Р. Мосійчук.
Голи: І. Цимбалюк (19, 24, 60), О. Сивоконенко (58, пен.), Я. Сторожук (85).
Попередження: В. Буханчук (39), П. Сметана (90) – А. Рудой (57).
«Кодня» – «Легіон» – 3:5
Арбітр – Ю. Горащук.
Голи: В. Шевчук (49), В. Бушило (51), А. Вертецький (76) – Ю. Кобернюк (6, 19, 37), І. Сорокопуд (79, 89).
«Олімпік» – «Хімік» – 4:1
Арбітр – О. Хмара.
Голи: Р. Тимощук (27), О. Голомах (33, 73), М. Яковенко (82) – К. Лопушанський (67).
Попередження: І Лутай (70) – Р. Пономарець (32).
«Сінгури» – «Василівка» – 0:5
Арбітр – А. Загоруйко.
Голи: В. Васькович (5), В. Голеня (7, 62, пен.), С. Цапун (85), В. Таргонський (89).
Попередження: М. Іванов (12) – немає.