Перемога з присмаком романтики!

9 червня відбулися матчі 6-го туру Першості Житомирської області з футболу. Збірна Житомирського району ФК «Сокіл» вдома приймала лідера групи “Б”- команду «Авангард-ДЛГ» з м. Овруча.

Матч розпочався з масованих атак господарів поля, які за перші двадцять хвилин  мали декілька чудових моментів для взяття воріт “канонірів”: Богдан Мосійчук пробивав зі штрафного, Андрій Зінчук  ефектним ударом головою замикав  флангову передачу, Вадим Назаренко пробивав зі штрафного майданчика гостей… Але, кожного разу чудеса реакції демонстрував голкіпер “Авнгарда”. Та все ж, і він був безсилий на 29-й хвилині зустрічі, коли Вадиму Назаренко вдалося краще всіх зорієнтуватися в карному майданчику овручан і потужно пробити у “дев’ятку” воріт- 1:0 !!! Не пройшло і двох хвилин, як Назаренко міг оформлювати дубль, але гостей “підстрахувала” стійка воріт. А під самісінький кінець першого тайму, на 45-й хвилині, рахунок став 2:0- Олександр Свєста зробив чудову передачу зі штрафного, яку легким кивком голови підправив у ворота все те й же невпинний Назаренко!

У другому таймі знову ігровою та територіальною перевагою володіли господарі поля. На 52-й хвилині гарну нагоду довести рахунок до розгромного змарнував капітан і граючий тренер “соколят” Андрій Островський. За п’ять хвилин, в середині першого тайму, двічі міг відзначитися Віктор Федорчук- знову “канонірів” врятував голкіпер. Під завісу зустрічі футболісти з Овруча дещо вирівняли гру і мали декілька реальних нагод, щоб відквитати один м’яч, але фортуна цього разу була на боці “пернатих”. 2:0- впевнена перемога команди з Житомирського району!

А відразу після завершення зустрічі  відбулася романтична подія, яка надовго запам’ятається футболістам і глядачам цього матчу: гравець “Соколу” Олександр Свєста зважився  публічно освідчитися своїй дівчині Вікторії у коханні і зробити їй пропозицію вийти за нього заміж! Не стримуючи сліз від радості, Вікторія, звичайно ж, відповіла згодою!!! Вітаємо закоханих з досить серйозним кроком у їхньому житті та чекаємо запрошення на весілля…

Наступний свій поєдинок наша команда зіграє 16 червня на виїзді (за 150 км від Житомира) в с. Радовель Олевського району проти місцевого футбольного клубу “Україна”.

Сокіл» (Житомирський р-н) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – 2:0 (2:0).

9 червня 2018 р. Новогуйвинське. Стадіон «Танкіст». 150 глядачів.

Арбітри: Д. Ступаков, О. Толпічин, О. Хмара.  Спостерігач матчу: Ю. Шеремет.

Голи: В. Назаренко-2 (28, 45).

Більше фото дивіться на сторінці Житомирської районної федерації футболу в “Фейсбуці”: www.facebook.com/zhrff.org.ua