Не словом, а ділом!


  На початку жовтня учнівський і батьківський колектив 4-В класу Новогуйвинської гімназії звернувся  до депутата Житомирської обласної ради, мецената і благодійника Ігоря Ходака зі зверненням про сприяння у придбанні комплекту стильних фоторамок для більш естетичного облаштування класної кімнати.

  Вчора, 20 листопада, голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка, колишній учень Новогуйвинської гімназії, за дорученням І.Є. Ходака, який є ще й генеральним партнером ЖРФФ, відвідав Новогуйвинську гімназію та вручив фоторамки класоводу Тетяні Сочнєвій, учням і батьківському колективу 4-В класу. Вдячні батьки та учні вручили Подяку для Ігоря Ходака, у якій щиро подякували за допомогу та  побажали подальшого процвітання і успіхів благородних справах!

  Довідка. Ходак Ігор Євгенович народився 28 грудня 1970 року в Романівському районі. Виріс у селі Врублівка, закінчив Миколаївську мореплавну школу за спеціальністю технік-моторист. Працював у Чорноморському мореплавстві. Згодом повернувся на Житомирщину, де почав займатися бізнесом. Засновник деревообробного підприємства «Вівад-09». Депутат Житомирської обласної ради. Меценат. Генеральний партнер Житомирської районної федерації футболу. Допомагає розвитку та популяризації спорту в Житомирській області.            

Прес- служба ЖРФФ

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Генеральний партнерІнформаційні партнериСпонсори та партнери

Ми в соцмережах