КЕРІВНИКИ ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ ЗАВІТАЛИ ДО ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЖРДА !!!

  Керівники Житомирської районної федерації футболу завітали до відділу культури і туризму ЖРДА, щоб від імені генерального партнера ЖРФФ, депутата облради ІГОРЯ ХОДАКА привітати прекрасних, милих жінок  з Днем Матері та Міжнародним Днем Сім’ї !!!!!! 

 До присутніх чарівних працівниць найкультурнішого районного відділу з вітальним словом звернувся голова ЖРФФ Володимир Решотка: «Від імені нашого генерального партнера- Ігоря Євгеновича Ходака хочемо привітати Вас з Днем Матері та з Міжнародним Днем Сім’ї ! Щиро бажаємо Вам спокою та вічної любові для материнського серця, відради та гордості для материнської душі! Нехай дитячий сміх лунає всюди, а рідні будуть Вам вірною опорою. Нехай Вас завжди зігріває тепло любові! Благополуччя і добра Вам і Вашим сім’ям!!!!»
  Наприкінці зустрічі, за підтримку футболу в Житомирському районі, голова районної федерації футболу презентував футбольний м’яч від ТМ «GERA» начальниці відділу культури і туризму ЖРДА, справжній фахівчині своєї справи, Аллі Литвиненко!

Прес-служба ЖРФФ

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Генеральний партнерІнформаційні партнериСпонсори та партнери

Ми в соцмережах