Календар

ОРІЄНТОВНИЙ КАЛЕНДАР МАТЧІВ

ЧЕМПІОНАТУ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2018 РОКУ.

 

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «А».

1-й тур.

29.04.2018р.

ФК «Чайка» — ФК «Форестер плюс»

ФК «Кодня» — ФК «Лісник»

ФК «Легіон» — ФК «Леви Крошу»

ФК «Хімік» — ФК «Актив»

2-й тур.

06.05.2018р.

ФК «Лісник»- ФК «Чайка»

ФК «Форестер плюс»- ФК «Легіон»

ФК «Кодня»- ФК «Актив»

ФК «Леви Крошу»- ФК «Хімік»

3-й тур.

13.05.2018р.

ФК «Чайка»- ФК «Легіон»

ФК «Лісник»- ФК «Актив»

ФК «Форестер плюс»- ФК «Хімік»

ФК «Кодня»- ФК «Леви Крошу»

4-й тур.

20.05.2018р.

ФК «Актив»- ФК «Чайка»

ФК «Легіон»- ФК «Хімік»

ФК «Лісник»- ФК «Леви Крошу»

ФК «Форестер плюс»- ФК «Кодня»

5-й тур.

27.05.2018р.

ФК «Чайка»- ФК «Хімік»

ФК «Актив»- ФК «Леви Крошу»

ФК «Легіон»- ФК «Кодня»

ФК «Лісник»- ФК «Форестер плюс»

6-й тур.

03.06.2018р.

ФК «Леви Крошу»- ФК «Чайка»

ФК «Хімік»- ФК «Кодня»

ФК «Актив»- ФК «Форестер плюс»

ФК «Легіон»- ФК «Лісник»

7-й тур.

10.06.2018р.

ФК «Чайка»- ФК «Кодня»

ФК «Леви Крошу»- ФК «Форестер плюс»

ФК «Хімік»- ФК «Лісник»

ФК «Актив»- ФК «Легіон»

 

8-й тур.

15 липня

«Форестер» — «Чайка»

«Лісник» —  ФК «Кодня»

«Леви Крошу» — «Легіон»- матч перенесено

«Актив» — «Хімік»

9-й тур.

22 липня

«Чайка»- «Лісник»

«Легіон»- «Форестер»

«Актив»- ФК «Кодня»

«Хімік»- «Леви Крошу»- 

10-й тур.

29 липня

«Легіон»- «Чайка»- матч перенесено

«Актив»- «Лісник»

«Хімік»- «Форестер»

«Леви Крошу»- ФК «Кодня»

11-й тур.

5 серпня

«Чайка»- «Актив»

«Хімік»- «Легіон»

«Леви Крошу»- «Лісник»

 ФК«Кодня»- «Форестер»

12-й тур.

12 серпня

«Хімік»- «Чайка»

«Леви Крошу»- «Актив»

ФК «Кодня»- «Легіон»

«Форестер»- «Лісник»

13-й тур.

19 серпня

«Чайка»- «Леви Крошу»

ФК «Кодня»- «Хімік»

«Форестер»- «Актив»

«Лісник»- «Легіон»

14-й тур.

26 серпня

ФК «Кодня»- «Чайка»

«Форестер»- «Леви Крошу»

«Лісник»- «Хімік»

«Легіон»- «Актив»

2 вересня- резервний день

 

 

9.09.2018р.

Плей-офф

За 1-4 місця (півфінали)

№1. А 1- Б 2 (перший матч)

№2. А 2-Б 1 (перший матч)

За 5-е місце

А 3- Б 3

За 7-е місце

А 4-Б 4

За 9-е місце

А 5-Б 5

За 11-е місце

А 6- Б 6

За 13-е місце

А 7- Б 7

За 15-е місце

А 8- Б 8

16.09.2018р.

Плей-офф

За 1-4 місця (півфінали)

№1. Б 1- А 2 (другий матч)

№2. Б2- А1 (другий  матч)

23.09.2018р.

За 3-е місце

Команда, ща програла у матчі №1- Команда, що програла у матчі №2.

За 1-е місце

Переможець матчу №1- Переможець матчу №2

 

Генеральний партнер



Інформаційні партнери









Спонсори та партнери





Ми в соцмережах




Технічний партнер