Календар

Календар Вищої ліги Житомирського району з футболу. ІІ коло

08.08. 10 тур

«Олімпік» (Слобода-Селець) – «Танкіст» (Новогуйвинське)

«Квара» (Кам’янка) – «Чайка» (Глибочиця) – 25.07.

ФК «Станишівка» – ФК «Кодня»

ФК «Довжик-Асфальт+» – ФК «Василівка»

ФК «Іванків» – «Пак-Трейд» (Висока Піч)

15.08. 11 тур

ФК «Іванків» – ФК «Олімпік»

ФК «Пак-Трейд» – ФК «Василівка»

ФК «Довжик-Асфальт+» – ФК «Кодня»

ФК «Чайка» – ФК «Станишівка»

«Танкіст» – «Квара»

22.0812 тур

«Квара» – ФК «Олімпік»

«Танкіст» – ФК «Станишівка»

ФК «Чайка» – ФК «Довжик-Асфальт+»

ФК «Кодня» – ФК «Пак-Трейд»

ФК «Василівка» – ФК «Іванків»

29.08. 13 тур

ФК «Олімпік» – ФК «Василівка»

ФК «Іванків» –ФК «Кодня»

ФК «Пак-Трейд» – ФК «Чайка»

ФК «Довжик-Асфальт+» – «Танкіст»

ФК «Станишівка» – «Квара»

05.0914 тур

ФК «Олімпік» – ФК «Станишівка»

«Квара» –ФК «Довжик-Асфальт+»

«Танкіст» –ФК «Пак-Трейд»

ФК «Чайка» – ФК «Іванків»

ФК «Кодня» – ФК «Василівка»

12.09. 15 тур 

ФК «Іванків» – «Танкіст»

ФК «Василівка» – ФК «Чайка»

ФК «Довжик-Асфальт+» – ФК «Станишівка»

ФК «Кодня» – ФК «Олімпік»

ФК «Пак-Трейд» – «Квара»

19.09. 16 тур

ФК «Олімпік» – ФК «Довжик-Асфальт+»

ФК «Станишівка» –ФК «Пак-Трейд»

«Танкіст» –ФК «Василівка»

ФК «Чайка» – ФК «Кодня»

«Квара» –ФК «Іванків»

26.09. 17 тур

ФК «Кодня» – «Танкіст»

ФК «Пак-Трейд» – ФК «Довжик-Асфальт+»

ФК «Василівка» – «Квара»

ФК «Іванків» – ФК «Станишівка»

ФК «Чайка» – ФК «Олімпік»

03.1018 тур

ФК «Олімпік» –ФК «Пак-Трейд»

ФК «Довжик-Асфальт+» – ФК «Іванків»

ФК «Станишівка» –ФК «Василівка»

«Танкіст» – ФК «Чайка»

«Квара» – ФК «Кодня»

Календар Вищої ліги Житомирського району з футболу. І коло

23.05. 1 тур

«Танкіст» (Новогуйвинське) – «Олімпік» (Слобода-Селець)

«Чайка» (Глибочиця) –  «Квара» (Кам’янка)

ФК «Кодня» – ФК «Станишівка»

ФК «Василівка» – ФК «Довжик-Асфальт+»

«Пак-Трейд» (Висока Піч) – ФК «Іванків»

30.05. 2 тур

ФК «Олімпік» – ФК «Іванків»

ФК «Василівка» – ФК «Пак-Трейд»

ФК «Кодня» – ФК «Довжик-Асфальт+»

ФК «Станишівка» – ФК «Чайка»

«Квара» – «Танкіст»

06.06. 3 тур

ФК «Олімпік» – «Квара»

ФК «Станишівка» – «Танкіст»

ФК «Довжик-Асфальт+» – ФК «Чайка»

ФК «Пак-Трейд» – ФК «Кодня»

ФК «Іванків» – ФК «Василівка»

13.06. 4 тур

ФК «Василівка» – ФК «Олімпік»

ФК «Кодня» – ФК «Іванків»

ФК «Чайка» – ФК «Пак-Трейд»

«Танкіст» – ФК «Довжик»

«Квара» – ФК «Станишівка»

20.06. 5 тур

ФК «Станишівка» – ФК «Олімпік»

ФК «Довжик-Асфальт+» – «Квара»

ФК «Пак-Трейд» – «Танкіст»

ФК «Іванків» – ФК «Чайка»

ФК «Василівка» – ФК «Кодня»

27.06. 6 тур

ФК «Олімпік» – ФК «Кодня»

ФК «Чайка» – ФК «Василівка»

«Танкіст» – ФК «Іванків»

«Квара» – ФК «Пак-Трейд»

ФК «Станишівка» – ФК «Довжик»

04.07. 7 тур

ФК «Довжик-Асфальт+» – ФК «Олімпік»

ФК «Пак-Трейд» – ФК «Станишівка»

ФК «Іванків» – «Квара»

ФК «Василівка» – «Танкіст»

ФК «Кодня» – ФК «Чайка»

11.07. 8 тур

ФК «Олімпік» – ФК «Чайка»

«Танкіст» – ФК «Кодня»

«Квара» – ФК «Василівка»

ФК «Станишівка» – ФК «Іванків»

ФК «Довжик» – ФК «Пак-Трейд»

18.07. 9 тур

ФК «Пак-Трейд» – ФК «Олімпік»

ФК «Іванків» – ФК «Довжик»

ФК «Василівка» – ФК «Станишівка»

ФК «Кодня» – «Квара»

ФК «Чайка» – «Танкіст»

Інформаційні партнери



Спонсори та партнери







Ми в соцмережах