Календар

1 тур, 19.07

9:30 «Квара» (Кам’янка)  – «Пак-Трейд» (Висока Піч). ВИСОКА ПІЧ

9:30 «Танкіст» (Новогуйвинське)  – ФК «Довжик-Асфальт+». НОВОГУЙВИНСЬКЕ

9:30 «Енергія» (Гадзинка)  – ФК «Троянів». ГЛИБОЧИЦЯ

9:30 ФК «Станишівка» – «Дангард» (Садки). СТАНИШІВКА

«Актив-Автомобіліст» пропускає тур

2 тур, 26.07                            

10:00 ФК «Довжик-Асфальт+» – «Актив-Автомобіліст». ЖИТОМИР, «Колос»

10:00 ФК «Троянів» – «Квара». ТРОЯНІВ

10:00 «Дангард»  – «Танкіст». САДКИ

10:00 ФК «Станишівка» – «Енергія». СТАНИШІВКА

«Пак-Трейд» пропускає тур

3 тур, 02.08

10:00 «Актив-Автомобіліст» – «Дангард». ОЗЕРНЕ

10:00 ФК «Троянів» – «Пак-Трейд». ТРОЯНІВ

10:00 «Квара»  – ФК «Станишівка». ВИСОКА ПІЧ

10:00 «Танкіст» – «Енергія». СІНГУРИ

ФК «Довжик-Асфальт+» пропускає тур

4 тур, 09.08

10:00 «Актив-Автомобіліст» – ФК «Троянів». ЖИТОМИР, АГРОКОЛЕДЖ

10:00 «Дангард» – ФК «Довжик». САДКИ

10:00 «Пак-Трейд» – ФК «Станишівка». ВИСОКА ПІЧ

11:00 «Квара» – «Танкіст». ЖИТОМИР, СПАРТАК АРЕНА

5 тур, 16.08

10:00 ФК «Троянів» – ФК «Станишівка». ТРОЯНІВ

10:00 ФК «Довжик-Асфальт+» – «Енергія». ЖИТОМИР

10:00 «Танкіст» – «Пак-Трейд». СІНГУРИ

«Квара» пропускає тур

«Дангард» пропускає тур

«Актив-Автомобіліст» пропускає тур

6 тур, 23.08

10:00 «Пак-Трейд» – «Актив-Автомобіліст». ВИСОКА ПІЧ

10:00 «Енергія» – «Дангард». ГЛИБОЧИЦЯ

10:00 ФК «Довжик» – «Квара»  . ЖИТОМИР, АГРОКОЛЕДЖ

«Танкіст» пропускає тур

ФК «Троянів» пропускає тур

ФК «Станишівка пропускає тур

7 тур, 30.08

10:00  «Енергія» – «Актив-Автомобіліст». ГЛИБОЧИЦЯ

10:00 «Дангард» – «Квара». САДКИ

10:00 ФК «Станишівка» – «Танкіст». СТАНИШІВКА

ФК «Довжик-Асфальт+» пропускає тур

«Пак-Трейд» пропускає тур

ФК «Троянів» пропускає тур

8 тур, 06.09

10:00 «Актив-Автомобіліст» – «Танкіст». ОЗЕРНЕ

9:00 «Квара» – «Енергія». ЖИТОМИР, СПАРТАК-АРЕНА

10:00 «Пак-Трейд» – «Дангард». ВИСОКА ПІЧ

10:00 ФК «Довжик»  – ФК «Троянів». ЖИТОМИР, АГРОКОЛЕДЖ

ФК «Станишівка» пропускає тур

9 тур, 13. 09

9:00 «Квара»  – «Актив-Автомобіліст». ЖИТОМИР, СПАРТАК-АРЕНА

9:00 «Енергія» – «Пак-Трейд». ГЛИБОЧИЦЯ

9:00 ФК «Станишівка» – ФК «Довжик». СТАНИШІВКА

9:00 «Дангард» – ФК «Троянів». САДКИ

«Танкіст» пропускає тур

Резервний день – 20.09

«Актив-Автомобіліст» – ФК «Станишівка»

«Танкіст» – «Троянів»

«Довжик» – Пак-Трейд»

Перенесені матчі. 20.09

9:00 «Танкіст» – ФК «Троянів». ЖИТОМИР, СПАРТАК-АРЕНА

9:00 ФК «Довжик» – «Пак-Трейд». ЖИТОМИР, АГРОКОЛЕДЖ

9:00 ФК «Станишівка» – «Актив-Автомобіліст», СТАНИШІВКА

Інформаційні партнери



Спонсори та партнери











Ми в соцмережах