Календар

РОЗКЛАД МАТЧІВ.

ФІНАЛ.

11.10.2018 р.

с. Станишівка.

Хлопці (5-7, 8-11 класи).

10:00. 5-7кл.    ГЛИБОЧИЦЯ- НОВОГУЙВИНСЬКЕ-

10:25. 8-11 кл. ОЗЕРНЕ- ОЛІЇВКА-

10:50. 5-7кл.    ОЗЕРНЕ- САДКИ-

11:15.  8-11 кл. ЛЕВКІВ- ВИСОКА ПІЧ-

11:40. 5-7кл.    ГЛИБОЧИЦЯ- ОЗЕРНЕ-

12:05. 8-11 кл. ОЗЕРНЕ- ЛЕВКІВ-

12:30. 5-7кл.    НОВОГУЙВИНСЬКЕ- САДКИ-

12:55. 8-11 кл. ОЛІЇВКА- ВИСОКА ПІЧ-

13:25. 5-7кл.    ГЛИБОЧИЦЯ- САДКИ-

13:55. 8-11 кл. ОЗЕРНЕ- ВИСОКА ПІЧ-

14:20. 5-7кл.    НОВОГУЙВИНСЬКЕ- ОЗЕРНЕ-

14:45. 8-11 кл. ОЛІЇВКА- ЛЕВКІВ-,

15:10- УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ШКІЛЬНОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ 2018 РОКУ!!!

10.10.2018 р.

с. Садки.

Хлопці (8-11 класи, група «А»).

10:00. ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ЗМАГАНЬ.

10:15. САДКИ- ОЗЕРНЕ

10:40. КОДНЯ- НОВОГУЙВИНСЬКЕ

11:10. САДКИ- КОДНЯ

11:35. ОЗЕРНЕ- НОВОГУВИНСЬКЕ

12:05. САДКИ-НОВОГУЙВИНСЬКЕ

12:30. ОЗЕРНЕ- КОДНЯ

09.10.2018 р.

смт. Озерне.

Дівчата (5-7 класи, 8-11 класи).

10:00. ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ЗМАГАНЬ.

10:20. 5-7 кл. НОВОГУЙВИНСЬКЕ- ОЗЕРНЕ

10:45. 8-11кл.  НОВОГУЙВИНСЬКЕ- ОЗЕРНЕ

11:10. 5-7 кл. БЕРЕЗІВКА- НОВОГУЙВИНСЬКЕ

11:35. 8-11 кл. БЕРЕЗІВКА- НОВОГУЙВИНСЬЕ

12:00. 5-7 кл.САДКИ- ОЗЕРЕНЕ

12:25. 8-11 кл. САДКИ- ОЗЕРНЕ

12:50. 5-7 кл.  БЕРЕЗІВКА-САДКИ

13:15. 8-11 кл. БЕРЕЗІВКА- САДКИ

13:40. 5-7 кл. БЕРЕЗІВКА- ОЗЕРНЕ

14:05. 8-11 кл. БЕРЕЗІВКА- ОЗЕРНЕ

14:30. 5-7 кл. НОВОГУЙВИНСЬКЕ- САДКИ

14:55. 8-11 кл. НОВОГУЙВИНСЬКЕ- САДКИ

08.10.2018 р.

с. Тетерівка.

Хлопці (5-7 класи).

Групи «А», «Б».

10:00. ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ЗМАГАНЬ.

10:20. Група «А». ТЕТЕРІВКА- ГЛИБОЧИЦЯ-

10:45. Група «Б».  САДКИ- КОДНЯ-

11:10. Група «А». НОВОГУЙВИНСЬКЕ- ВИСОКА ПІЧ-

11:35. Група «Б». ВЕРЕСИ- ОЗЕРНЕ-

12:00. Група «А».ТЕТЕРІВКА- НОВОГУЙВИНСЬКЕ-

12:25. Група «Б». САДКИ- ВЕРЕСИ-

12:50. Група «А». ГЛИБОЧИЦЯ- ВИСОКА ПІЧ-

13:15. Група «Б». КОДНЯ- ОЗЕРНЕ-

13:40. Група «А». ТЕТЕРІВКА- ВИСОКА ПІЧ-

14:05. Група «Б». САДКИ- ОЗЕРНЕ-

14:30. Група «А». ГЛИБОЧИЦЯ- НОВОГУЙВИНСЬКЕ-

14:55. Група «Б». КОДНЯ- ВЕРЕСИ

03.10.2018 р.

Хлопці (8-11 класи).

Групи «Б», «В».

с. Станишівка

09:45. Група «В». СТАНИШІВКА- ВИСОКА ПІЧ-

10:10. Група «Б». ІВАНІВКА-ОЛІЇВКА-

10:35. Група «В». КАМ’ЯНКА- ЛЕВКІВ-

11:00- УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ШКІЛЬНОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ СЕЗОНУ 2018 РОКУ.

11:25. Група «Б». СІНГУРИ-ДЕНИШІ-

11:50. Група «В». СТАНИШІВКА-КАМ’ЯНКА-

12:15. Група «Б». ІВАНІВКА-СІНГУРИ-

12:40. Група «В». ВИСОКА-ПІЧ-ЛЕВКІВ-

13:05. Група «Б». ОЛІЇВКА-ДЕНИШІ-

13:30. Група «В». СТАНИШІВКА-ЛЕВКІВ-

13:55. Група «Б». ІВАНІВКА-ДЕНИШІ-

14:20. Група «В». ВИСОКА ПІЧ- КАМ’ЯНКА-

14:45. Група «Б». ОЛІЇВКА-СІНГУРИ-

15:10. Підведення підсумків.

Генеральний партнер



Інформаційні партнери






Спонсори та партнери





Ми в соцмережах




Технічний партнер