Календар

ОРІЄНТОВНИЙ КАЛЕНДАР МАТЧІВ

ЧЕМПІОНАТУ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2018 РОКУ.

 

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «Б».

1-й тур.

29.04.2018р.

ФК «Вереси» — ФК «Сінгури»

ФК «Станишівка» — ФК «Енергія»

ФК «Дангард-2» — ФК «Троянів»

ФК «Зоря» — ФК «Перемога»

2-й тур.

06.05.2018р.

ФК «Енергія»- ФК «Сінгури»

ФК «Вереси»- ФК «Троянів»

ФК «Станишівка»- ФК «Перемога»

ФК «Дангард-2»- ФК «Зоря»

3-й тур.

13.05.2018р.

ФК «Сінгури»- ФК «Троянів»

ФК «Енергія»- ФК «Перемога»

ФК «Вереси»- ФК «Зоря»

ФК «Дангард-2»- ФК «Станишівка»

4-й тур.

20.05.2018р.

ФК «Перемога»- ФК «Сінгури»

ФК «Троянів»- ФК «Зоря»

ФК «Енергія»- ФК «Дангард-2»

ФК «Вереси»- ФК «Станишівка»

5-й тур.

27.05.2018р.

ФК «Сінгури»- ФК «Зоря»

ФК «Перемога»- ФК «Дангард-2»

ФК «Троянів»- ФК «Станишівка»

ФК «Енергія»- ФК «Вереси»

6-й тур.

03.06.2018р.

ФК «Дангард-2»- ФК «Сінгури»

ФК «Зоря»- ФК «Станишівка»

ФК «Перемога»- ФК «Вереси»

ФК «Троянів»- ФК «Енергія»

7-й тур.

10.06.2018р.

ФК «Сінгури»- ФК «Станишівка»

ФК «Дангард-2»- ФК «Вереси»

ФК «Зоря»- ФК «Енергія»

ФК «Перемога»- ФК «Троянів»

 

8-й тур.

15 липня

ФК «Сінгури» — ФК «Вереси»

«Енергія» — ФК «Станишівка»

ФК «Троянів» — «Дангард-2»

«Перемога» — «Зоря»

9-й тур.

22 липня

ФК «Сінгури»- «Енергія»

ФК «Троянів»- ФК «Вереси»

«Перемога»- ФК «Станишівка»

«Зоря»- «Дангард-2»

10-й тур.

29 липня

ФК «Троянів»- ФК «Сінгури»

«Перемога»- «Енергія»

«Зоря»- ФК «Вереси»

ФК «Станишівка»-  «Дангард-2»

11-й тур.

5 серпня

ФК «Сінгури»- «Перемога»

«Зоря»- ФК «Троянів»

«Дангард-2»- «Енергія»

ФК «Станишівка»- ФК «Вереси»

12-й тур.

12 серпня

«Зоря»- ФК «Сінгури»- перенесено на резервний день

«Дангард-2»- «Перемога»

ФК «Станишівка»- ФК «Троянів»

ФК «Вереси»- «Енергія»

13-й тур.

19 серпня

ФК «Сінгури»- «Дангард-2»

ФК «Станишівка»- «Зоря»

ФК «Вереси»- «Перемога»

«Енергія»- ФК «Троянів»-перенесено на резервний день

14-й тур.

26 серпня

ФК «Станишівка»- ФК «Сінгури»

ФК «Вереси»- «Дангард-2»

«Енергія»- «Зоря»

ФК «Троянів»-  «Перемога»

2 вересня- резервний день

 

9.09.2018р.

Плей-офф

За 1-4 місця (півфінали)

№1. А 1- Б 2 (перший матч)

№2. А 2-Б 1 (перший матч)

За 5-е місце

А 3- Б 3

За 7-е місце

А 4-Б 4

За 9-е місце

А 5-Б 5

За 11-е місце

А 6- Б 6

За 13-е місце

А 7- Б 7

За 15-е місце

А 8- Б 8

16.09.2018р.

Плей-офф

За 1-4 місця (півфінали)

№1. Б 1- А 2 (другий матч)

№2. А 1- Б 2 (другий  матч)

23.09.2018р.

За 3-е місце

Команда, ща програла у матчі №1- Команда, що програла у матчі №2.

За 1-е місце

Переможець матчу №1- Переможець матчу №2

 

Генеральний партнер



Інформаційні партнери









Спонсори та партнери





Ми в соцмережах




Технічний партнер