Кубок району — Результати

Відбулося жеребкування Кубку Житомирського району з футболу 2018 року

  В середу, 6-го вересня, в малій залі засідань Житомирської райради, відбулося жеребкування Кубку Житомирського району з футболу сезону 2018 року.

 За  результатами «сліпого» жереба утворилися наступні пари команд:

I-й попередній раунд.

Пара №1: 16.09.2018 р. «Актив»- «Чайка».

                23.09.2018 р. «Чайка»- «Актив».

Пара №2: 16.09.2018 р. ФК «Кодня»- «Леви Крошу».

                                                                                             23.09.2018 Читати далі

Результати матчів 1/2 фіналу, 16.10.2016

«ПАК-ТРЕЙД» (Висока Піч) – «ЛУКА-АГРО» (Лука)  1:1 п.п. 4:2
Стадіон: Висока Піч
Голи: Бондарчук О., Яцковець І., Процик С., Полянський П. – Ковбасюк Д., Крюков В., Базь В.
Попередження: Мосійчук Б. («Л.»)

«ДАНГАРД» – «ТАНКІСТ» (Новогуйвинське)  3:2 (2:1)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Назаренко В., Мазуренко Р., Войцехівський А. – Чапський … Читати далі

Результати матчів 1/4 фіналу, 09.10.2016

«ЛУКА-АГРО» (Лука) – «МЕТЕОР» (Василівка)  5:3 (3:1)     
Стадіон: Ліщин
Голи: Нечипоренко О. (2), Базь В., Майструк Д.(2) – Добровінський В.(3)
Попередження: Левківський А., Добровінський В. (обидва «М.»)

«ОЛІМПІК» (Зарічани/Слобода-Селець) – «ТАНКІСТ» (Новогуйвинське)  1:5 (0:3)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Самчик А. – Тосіч Д., Федоренко Я., Прус О., Корнійчук … Читати далі

Результати матчів 1/8 фіналу

«ЛУКА-АГРО» (Лука) – «КОДНЯ»  0:0 п.п. 4:1
Стадіон: Ліщин
Голи: Крюков В., Максимчук О., Майструк Д., Мосійчук Б. – Бондарець О.
Попередження: Базь В., Продащук О., Крюков В. – Бондарець Р., Киришун Р.

«СТАНИШІВКА» – «ОЛІМПІК» (Зарічани/Слобода-Селець)  2:3 (1:0)
Стадіон: Ліщин
Голи: Затолюк В., Невмержицький В. – Самчик … Читати далі

Результати 2-го кваліфікаційного раунду (матчі-відповіді)

«ДЕНИШІ» –  «ЛІСНИК» (Березівка)  0:5 (0:2)
Стадіон: Дениші
Голи: Герговський М., Боровський А.(2), Сорокопуд І., Рудницький С. (а/г)
Попередження: Рудницький С. («Д.»)

«ХІМІК» (Клітчин) – «ВЕРЕСИ»  1:3 (0:2)
Стадіон: Дениші
Голи: Голуб В. – Железняк Є., Погодін О., Сидорчук Р.

«КОЛОС» (Іванівка) – «АТЛЕТ-2» (Сінгури)  2:1
Стадіон: Іванівка
Голи: Гаврилюк … Читати далі

Результати 2-го кваліфікаційного раунду (перші матчі)

«ЛІСНИК» (Березівка) – «ДЕНИШІ»  6:1 (4:1)
Стадіон: Березівка
Голи: Чирюк Р.(2), Яковенко М.(2), Костюченко М., Сорокопуд І. – Гузовський Б.
Попередження: Боровський А. («Л.»)

«ВЕРЕСИ» – «ХІМІК» (Клітчин)  0:3 (0:1)
Стадіон: Березівка
Голи: Архипюк Є.(2), Бобла В.

«АТЛЕТ-2» (Сінгури) – «КОЛОС» (Іванівка)  3:3 (2:2)
Стадіон: Гуйва
Голи: Рябчук О., Ясинський … Читати далі

Результати 1-го кваліфікаційного раунду (матчі-відповіді)

«АТЛЕТ-2» (Сінгури) – «ПЕРЕМОГА» (Садки)  1:1
Стадіон: Гуйва
Голи: Дев’ятак В. — Герег І.
Попередження: Михалюк С. — Герег І.

«АКТИВ» (Слобода-Селець) – «ВЕРЕСИ»  1:2 п.п. 2:4
Стадіон:
Голи: Онищук О. — Ярошевич С.(а/г), Дзюбенко Т.
Попередження: Канаєв Д., Савчук С., Рафальський В., Онищук О. — Антоненко Ю., Конос М.… Читати далі

Результати 1-го кваліфікаційного раунду

«ДЕНИШІ» – «НИВА» (Іванівка)  1:1 (0:1)
Стадіон: Дениші
Голи: Аксеновський М. – Окружко О.
Попередження: Галицький О., Аксеновський М., Кравчук Д. – Філенко М., Кравчук Д.

«ВЕРЕСИ» – «АКТИВ» (Слобода-Селець)  1:2 (1:1)
Стадіон: Дениші
Голи: Дзюбенко Т. – Загорудько О., Рафальський В.

«ЗОРЯ» (Оліївка) – «КОЛОС» (Іванівка)  3:5 (1:1)
Стадіон:Читати далі

Генеральний партнер



Інформаційні партнери









Спонсори та партнери





Ми в соцмережах




Технічний партнер