БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ «ПОДАРУЙ УЧНЯМ М’ЯЧІ!» У МИРОЛЮБІВСЬКІЙ ЗОШ!


 Представники Житомирської районної федерації футболу, вперше в Житомирському районі, за сприяння генерального партнера ЖРФФ- кандидата в народні депутати по 67 округу, підприємця, мецената ІГОРЯ ХОДАКА, продовжують, в рамках благодійного проекту «Подаруй учням м’ячі!», який створений для популяризації і розвитку футболу в районі, відвідувати і дарувати справжні футбольні м’ячі та іншу футбольну атрибутику загальнооосвітнім навчальним закладам Житомирського району та прилеглих ОТГ.

   Нещодавно, представники ЖРФФ відвідали Миролюбівську ЗОШ І-ІІ ст. (директорка- Бабій Марина Михайлівна, учитель фізичного виховання- Павелко Сергій Васильович), де, в урочистій атмосфері, вручили юним спортсменам і спортсменкам цінні подарунки.

   В давнину існувало твердження, що до кожного кроку, до кожного вчинку людини приставлено дзеркало, що відбиває злість злістю, а добро повертає добром! Робіть людям добро!

 

 

   Більше фото дивіться на сторінках Житомирської районної федерації футболу в «Фейсбуці»: www.facebook.com/zhrff.org.ua та «Інстаграмі»: @zhrff_2010
ПРЕС-СЛУЖБА ЖРФФ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Генеральний партнер

Інформаційні партнериСпонсори та партнери

Ми в соцмережах