Рішення КДК № 8

ГО «ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ»
КОНТРОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № 8
Контрольно-дисциплінарного комітету ГО «ЖРФФ»
від 21 вересня 2021 року

Присутні:

Голова КДК ГС «ЖРФФ» – Можарівський Роман
Члени КДК ГС «ЖРФФ» – Пилипенко Олександр, Меренов Артем

Слухали інформацію:

  1. Про агресивну поведінку футболістів команди «Хімік» Клітчин Близнюка Тараса та команди «Надія» Гута-Юстинівка Талька Вадима 19.09.21 на 73 хв. матчу 14-го туру Чемпіонату Житомирського району (Перша ліга) «Хімік» Клітчин – «Надія» Гута-Юстинівка.

Обставини справи:

На підставі рапорту та усного пояснення арбітра матчу на 73 хв. матчу 14-го туру Чемпіонату Житомирського району «Хімік» Клітчин – «Надія» Гута-Юстинівка футболісти команди «Хімік» Близнюк Тарас та команди «Надія» Талько Вадим були вилучені за агресивну поведінку (обопільна бійка під час матчу).

Правові підстави для прийняття рішення:

 Дослідивши документальні матеріали, обговоривши їх по суті справи, КДК ГО «ЖРФФ» дійшов висновку, що дії футболістів Близнюка Тараса та Талька Вадима з розглядуваного питання підпадають під п. 9.4. в) Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року.

 З урахуванням наведеного, керуючись п. 9.4. в) Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року КДК ГО ЖРФФ, –
ВИРІШИВ:

 1.1. Відсторонити Близнюка Тараса футболіста команди «Хімік» Клітчин від участі у змаганнях на 3 (три) матчі, які він повинен відбути у трьох офіційних матчах команди «Хімік» під егідою ГО «ЖРФФ» та зобов’язати перерахувати грошовий внесок в сумі 600 (шістсот) грн. на рахунок ГО «ЖРФФ» (у відповідності п. 9.4. в) Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року.

 1.2. Відсторонити Талька Вадима футболіста команди «Надія» Гута-Юстинівка від участі у змаганнях на 3 (три) матчі, які він повинен відбути у трьох офіційних матчах команди «Надія» під егідою ГО «ЖРФФ» та зобов’язати перерахувати грошовий внесок в сумі 600 (шістсот) грн. на рахунок ГО «ЖРФФ» (у відповідності п. 9.4. в) Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року.

  1. Про агресивну поведінку футболістів команди «Дружба» Новопіль Пишнюка Дмитра та Черниша Олега 19.09.21 на 72 та 73 хв. матчу 14-го туру Чемпіонату Житомирського району (Перша ліга) «Легіон» Березівка – «Дружба» Новопіль.

Обставини справи:

На підставі рапорту та усного пояснення арбітра матчу на 72 та 73 хв. матчу 14-го туру Чемпіонату Житомирського району «Легіон» Березівка – «Дружба» Новопіль футболісти команди «Дружба» Пишнюк Дмитро та Черниш Олег були вилучені за агресивну поведінку (навмисний удар суперника ногою не володіючого м’ячем). Після вилучення футболіст Черниш Олег нецензурно висловлювався на адресу арбітра матчу.

Правові підстави для прийняття рішення:

 Дослідивши документальні матеріали, обговоривши їх по суті справи, КДК ГО «ЖРФФ» дійшов висновку, що дії футболістів Пишнюка Дмитра та Черниша Олега з розглядуваного питання підпадають під п.п. 9.2. є), 9.4. в) Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року.

З урахуванням наведеного, керуючись п.п. 9.2. є), 9.4. в) Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року КДК ГО ЖРФФ, –

ВИРІШИВ:

 2.1. Відсторонити Пишнюка Дмитра футболіста команди «Дружба» Новопіль від участі у змаганнях на 3 (три) матчі, які він повинен відбути у трьох офіційних матчах команди «Дружба» під егідою ГО «ЖРФФ» та зобов’язати перерахувати грошовий внесок в сумі 600 (шістсот) грн. на рахунок ГО «ЖРФФ» (у відповідності п. 9.4. в) Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року.

 2.2. Відсторонити Черниша Олега футболіста команди «Дружба» Новопіль від участі у змаганнях, за сукупністю, на 4 (чотири) матчі, які він повинен відбути у чотирьох офіційних матчах команди «Дружба» під егідою ГО «ЖРФФ» та зобов’язати перерахувати грошовий внесок в сумі 800 (вісімсот) грн на рахунок ГО «ЖРФФ» (у відповідності п.п. 9.2 є), 9.4. в) Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року.

Голова КДК ЖРФФ Р.В.Можарівський

  • Відповідно п. 9.2. Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року – термін сплати обов’язкового грошового внеску становить 48 год. після завершення гри. У випадку несплати грошового внеску, за рішенням Виконавчого комітету федерації команді-боржнику зараховується технічна поразка (0:3).
    • Відповідно п. 9.6. Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року – гравець, який мав дискваліфікацію і за нього несплачено грошовий внесок, після закінчення дискваліфікації не має права брати участь у матчах до того часу, поки не буде сплачено грошовий внесок.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інформаційні партнериСпонсори та партнериМи в соцмережах