Відбулися збори голів районних і міських федерацій футболу Житомирщини

 

У Житомирі 26 лютого відбулися збори голів районних і міських федерацій футболу Житомирської області, участь у яких взяв і голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка.

Головні питання заходу – введення футболістів до Єдиної Бази Даних, децентралізація в області та визначення кращої федерації футболу в області. На зборах були присутні представники комітету з питань статусу та трансферу футболістів Української асоціації футболу – Євгенія Єршова та Валерій Бахур, які поспілкувалися з головами районних і міських осередків футболу про роботу з Базою Даних, необхідність реєстрації гравців на усіх рівнях, зокрема про компенсації ДЮСШ за своїх вихованців.

Стосовно децентралізації голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк зауважив, що на даному етапі головам районних і міських федерацій потрібно провести й налагодити роботу з ОТГ районів. Також голова асоціації підкреслив важливість юридичного оформлення футбольних команд.

Наша районна федерація футболу розпочинає підготовку до сезону, інформацію щодо попередньої дати проведення зборів і організацію нового сезону очікуйте згодом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інформаційні партнериСпонсори та партнериМи в соцмережах