7 тур РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу

23 червня відбулись матчі 7 туру РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу, який відзначився рядом несподіваних та цікавих результатів. В центральному матчі вищої ліги зустрічались «Профільтех» та «Танкіст». Команди показали в цьому матчі дуже високий рівень футболу, а кращим виявився «Танкіст», який переміг з рахунком 2:0. Проте найнесподіваніший результат виявився у грі «Кам’янка» – «Атлет». Гуйвинська команда, у статусі фаворита матчу, розпочала гру дуже впевнено і швидко довела рахунок до 3:0, але, напевно, занадто розслабилась, вважаючи справу зробленою. Однак кам’янські гравці не знітились і до завершення першого тайму зуміли зрівняти рахунок. Видно «Атлет» не очікував такого розвитку подій і в другому таймі пропустив ще один м’яч. В підсумку перемога команди «Кам’янка» з рахунком 4:3.

В першій лізі у матчі Сінгури – Дениші також було зафіксовано аналогічний рахунок – 4:3. І тут команда, яка вела у рахунку 3:0 у підсумку поступилась. Денишівська команда впевнено виграла перший тайм 3:0, а на другий вийшла з метою втримати рахунок. Проте сінгурівці були іншої думки і зуміли в другому таймі забити чотири м’ячі, і в підсумку здобути перемогу.

В другій лізі знову здивували «Вереси» здобувши другу поспіль перемогу, цього разу над командою «Калинівка» з рахунком 4:2.

Результати матчів 6 туру:

Вища ліга
«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – «ПРОФІЛЬТЕХ» (Іванівка) 2:0 (0:0)
«МЕТЕОР» (Василівка) – КОДНЯ 2:0 (1:0)
«ЧАЙКА» (Глибочиця) – САДКИ 2:0 (0:0)
«ЕКСПРЕС» (Висока Піч) – «КОЛОС» (Ліщин/Лука) 1:3 (1:1)
«ОЛІМПІК» (Слобода-Селець) – «ПРОМІНЬ» (Левків) 3:1 (1:1)
КАМ’ЯНКА – «АТЛЕТ» (Гуйва) 4:3 (3:3)

Перша ліга
СТАНИШІВКА – «СОКІЛ» (Вертокиївка) 7:1 (4:0)
«ТАНКІСТ-2» (Новогуйвинське) – ТРОЯНІВ 2:1 (1:0)
ТЮТЮННИКИ – «ПРОФІЛЬТЕХ-2» (Іванівка) 1:5 (0:2)
«АВАНГАРД» (Березівка) – «СТАНДАРТ» (Піски) 1:2 (0:0)
СІНГУРИ – ДЕНИШІ 4:3 (0:3)
«ЗОРЯ» (Оліївка) – ДОВЖИК 4:1 (1:1)

Друга ліга
«КРИСТАЛ» (Озерне) – КОДНЯ-2 2:2 (2:0)
«ЮНІОР» (Садки) – КЛІТЧИН 5:1 (2:0)
ВЕРЕСИ – КАЛИНІВКА 4:2 (2:2)
«ЧАЙКА-2» (Глибочиця) – «ЕНЕРГІЯ» (Гадзинка) 4:1 (1:0)

Матчі 8 туру відбудуться 06-07 червня на стадіонах у Вертокиївці, Кодні, Іванівці, Гуйві, Ліщині, Левкові, Садках та Троянові. І знову на стадіоні в Іванівці відбудеться центральний матч туру в якому зустрінуться «Профільтех» та «Чайка». Тож запрошуємо вболівальників на матчі 8 туру.