14 квітня стартує новий футбольний сезон в Житомирському районі!

 У вівторок, 12 березня, у малій залі засідань Житомирської районної ради  відбулися Загальні збори  членів Житомирської районної федерації футболу.

  На початку зборів головуючий — Голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка проінформував присутніх про зміни в керівництві Федерації в сезоні 2019 року,  а саме: 1-м заступником Голови ЖРФФ обрано Василя Городнюка, новим заступником — Руслана Ляшука. Новими членами Виконавчого комітету обрано: Віталія Скоропадського, Сергія Безсмертного і Олександра Долінного. Також, з нового сезону повність оновився склад Контрольно-дисциплінарного комітету ЖРФФ: головою КДК обрано Романа Можарівського, а членами комітету- Олександра Пилипенка і Артема Меренова. Ще однією зміною в структурі Федерації, з нового сезону, стане створення повноцінної Прес-служби ЖРФФ, яка буде намагатися ще більш оперативніше, актуальніше і якісніше висвітлювати футбольні змагання в Житомирському районі.  

  Далі, учасники зборів підвели підсумки діяльності районної федерації футболу за 2018 рік і обговорили основні напрямки роботи в 2019 році.

  Члени ЖРФФ затвердили план роботи федерації на 2019 рік, обговорили дату початку футбольного сезону: розпочнеться сезон традиційним матчем за Суперкубок 14 квітня 2019 року,  Чемпіонат Житомирського району з футболу стартує через тиждень- 21 квітня. Також, у планах заходів Житомирської районної федерації футболу передбачено проведення, вже традиційних, змагань — «Кубків одного дня», приурочених до визначних свят нашої країни: Пам’яті та Примирення,  Конституції України,  Незалежності України, Козацької Слави тощо;  на осінь планується проведення нових турнірів:  Кубку Житомирського району серед ветеранів(40+), Шкільної футбольної Ліги. Приємно, що у  сезоні 2019 року до районних змагань додаються нові команди- «Автомобіліст» з Озерного і «Пластсвіт» з Пісок. 

  Також, присутніми на зборах було обговорено Регламент змагань на 2019 рік: було усунено недоліки минулорічних змагань і були прийняті та затверджені нові поправки. Знову, з цього року, було прийнято рішення повернутися до питання про присутність на полі місцевих футболістів, було обговорено перелік документів для подання заявових листів команд і питання дозаявки гравців.

  Під кінець зборів було проведено жеребкування 1-го туру Чемпіонату Житомирського району у Вищій та Першій лігах. 

  Більше інформації щодо складу Вищої та Першої ліг і результатів жеребкування очікуйте згодом на нашому офіційному сайтіzhrff.org.ua.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Генеральний партнерІнформаційні партнериСпонсори та партнериМи в соцмережах